Zimní soustředění 2012

21.03.2012 12:57

Dne 26.2.2012 odehrál TJ SOKOL Bělotín přátelský zápas s Jiskrou Ústí nad Orlicí "B" v rámci přípravy

SESTAVA BĚLOTÍNA :
Majerský/Maštera/ – Janovský, Peša, Rýpar, Eleš – Kozák, Vrána, Biskup, Staněk – Juřica,Lhotský

Celnar, Novosad, Haluzík
BRANKY: 2x Lhotský, 2x Celnar, Eleš

Hosté hrající I.A třídu v Olomouckém kraji jsou v Ústí n.O. na soustředění. Domácí „B“ mužstvo nastoupilo v hodně kombinované sestavě, navíc bez možnosti střídat. To se projevilo zejména po obrátce, kdy soupeř po vydařených protiútocích rozhodl o svém vysokém vítězství. Úvod patřil Jiskře, ve 4.min. zasáhl jeden z obránců na brankové čáře po hlavičce Salingera. V 8.min. však ústecká obrana nechala otevřený prostor ve středu hřiště, z čehož hosté vytěžili vedoucí gól. V 15.min. Kalousek ideálně uvolnil za obranu Macka jenž podél gólmana vyrovnal. Ve 20.min. se po pravém křídle prosadil Donát, přesně zacentroval před branku, kde byl na správném místě připraven opět D.Macek, jenž zvýšil na 2:1. Ve 30.min. však hostům vyšel další rychlý brejk a skóre se opět mění – 2:2. V 32.min. Macek přihrál do gólové pozice Janu Davidovi, který dobře vystřelil, ale jeho pokus srazila obrana na roh. Úvod 2.poločasu patřil domácím. V 49.min. Jan David krásně uvolnil do gólové šance Macka, domácí střelec sám před gólmanem minul branku. Tento moment poznamenal vývoj dalších minut. Hráčům Jiskry docházela síla, do útoku to ještě šlo, ale zpátky do obrany už to bylo horší. V 65.min. využili hosté přečíslení a po bleskovém protiútoku zvyšují na 2:3. V 68.min. se do vyložené brankové příležitosti dostal Ptáček, sám před gólmanem neuspěl a z následné protiakce zvýšil Bělotín na 2:4. Marná snaha o obrat narážela na připravenou obranu soupeře, který završil vydařený druhý poločas další akcí do otevřeného prostoru ke stanovení konečného výsledku 2:5. Svěřenci trenéra Jana Davida budou pokračovat v zimní přípravě opět v neděli 4.3. od 16.00 hod. V rámci zimního turnaje OFS vyzvou sousední D.Dobrouč.