24.03.2016 05:48

GENERÁLKA NA SOUTĚŽ VYŠLA NA VÝBORNOU

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FC ZUBŘÍ

8 : 0 (2:0)

branky: 21´,52´ Novosad, 27´ Frydrych, 55´,76´,78´ Ferenc Z., 57´ Lhotský, 79´ Malaník

Sestava: Matůšu - Bušina, Vrána, Janovský (45´ Ferenc Z.), Kus - Pjatkan, Lhotský, Malaník, Novosad, Ronec - Frydrych

Střídačka: Maštera - Ferenc Z.

Trenér: P. Zatloukal

As. tr: J. Biskup

Tým FC Zubří je účastníkem 1. A třídy sk. A Zlínského kraje. Po podzimní části je stejně jako my na 3. místě. Při statistice 6 výher, 6 remíz a 2 proher vstřelili 22 branek a obdrželi 19, Bělotín při 8 výhrách, 3 remízách a 4 proher vstřelil 35 a obdržel 25 branek. Dle těchto statistik by mohlo jít o vyrovnané utkání. Dle IS FAČR je nejlepším střelcem zuberských Karel Drda s 5 brankami, dalšími jsou Radim Vokáč a Jiří Raždík se 3 trefami a Ondřej Vašut, Radek Bortl, Petr Berka a Robin Kalod po 2, u nás je to Jan Ferenc (SK Hranice) se 7, Miroslav Ronec a Dominik Malaník každý po 5 brankách. Opět se tedy jedná o stejné výsledky. Jak tedy dopadne utkání...?

branka: Ferenc

V rámci zimního soustředění v Ústí n. Orlicí jsme se utkali s týmem FK Pardubice B

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK PARDUBICE B

1 : 5 (0:1)

branka: 50´Ronec - 2´ Valenta, 48´ Klátil, 76´, 78´ z pen. a 88´ Kayamba.

KDE? UT Ústí nad Orlicí

Sestava: Matůšů - Vrána, Hýža, Janovský, Kus - Malaník, Ronec, Haluzík, Novosad, Pjatkan - Celnar

Střídačka: Maštera, Švarc, Krutílek

Do 75. minuty drželi bělotínští hráči i přes výraznou převahu pardubického béčka přijatelný výsledek 1:2. Poté se projevila na hráčích únava ze čtyř jeden a půl hodinových tréninkových jednotek a výběhu na Andrlův Chlum a neúplná sestava. Během 15 minut tak přišli s výrazně mladším a fotbalově lepším mužstvem o přijatelný výsledek.

článek převzatý z webu fkpardubice.cz:

První branka se zrodila již ve druhé minutě, kdy střelu Kováře z vápna ztečoval Valenta mimo dosah gólmana - 0:1. Poté měli hosté několik velkých příležitostí ke skórování, ale ani jednu do přestávky nevyužili. Tři minuty po pauze se konečně prosadil dorážkou Klátil - 0:2. Za chvíli hosté snížili. Poslední čtvrthodina pak patřila konžskému útočníkovi Kayambovi, který se nejprve prosadil přesnou střelou z dálky, za dvě minuty proměnil penaltu po faulu na svoji osobu a dvě minuty před koncem slalomem uzavřel skóre na konečných 1:5.

Bělotín remizoval na úvod zimního turnaje s Mrlínkem

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ MRLÍNEK

4 : 4 (2:2)

branky: Ronec 2x, Ferenc, Malaník

ŽÁCI REPREZENTOVALI BĚLOTÍN V TOVAČOVĚ ZLATĚ

Oddíl žáků TJ SOKOL BĚLOTÍN se zúčastnil turnaje v Tovačově v sobotu 21.11.2015 a vyhrál jej. Gratulujeme nejen k výsledkům a umístění, ale i za skvělou reprezentaci Bělotína.