29.08.2018 06:47

13. MU A-tým: NO KONEČNĚ. NECHYBĚLO MOC A BYLY VŠECHNY TŘI BODY

SOKOL CHOMOUTOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 3 np (0:2)

61´, 84´ - 14´ Janíček, 31´ Lošťák

Matůšů - Březík, Peša, Novosad, Pjatkan - Hýža, Bušina, Kus (38´ Žerávek), Lošťák (69´ Škrobánek), Janíček - Murin

Střídačka: Škrobánek, Žerávek

Trenér: J. Biskup

13. MU B-tým: U LÍDRA BEZ BODŮ

TJ HORNÍ MOŠTĚNICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

6 : 3 (2:1)

10´, 27´, 66´, 70´, 90´, 90´ - 55´, 60´ Novotný, 37´ Haluzík

Havran -  Janovský, Rýpar (7´ Novotný R.), Haluzík, Mucha - Gajdoš, Vrána, Chudý Mir., Novotný - Vacula (80´ Vašíček), Celnar

Střídali: Novotný R., Vašíček

Vedoucí mužstva: D. Janovský

MU ostatních mužstev - víkend 27.-28.10.2018:

KDE KDO KDY ČAS POZN.
FK Kozlovice MLADŠÍ ŽÁCI 28.10.18 10:30 4:3 (1:1)
DOROST Horní Moštěnice 28.10.18 12:00 3:4 np (2:2)

12. MU A-tým: DOMÁCÍ LOUČENÍ SE VŠÍM VŠUDY.

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL PLUMLOV

4 : 1 (2:0)

branky: 9´ Hýža, 17´ Březík, 52´ Kus, 65´ Kufa - 88´

Matůšů - Březík (70´ Baran), Peša, Novosad, Pjatkan - Hýža, Bušina, Kus, Lošťák (75´ Mucha), Janíček - Kufa (81´ Žerávek)

Střídačka: Baran, Mucha, Murin, Žerávek

12. MU B-tým: TĚSNĚ, ALE BODY JSOU DOMA

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. SK UNION LOVĚŠICE

2 : 1 (1:0)

branky: 13´ Lošťák, 84´ Janíček - 50´

Maštera -  Janovský, Zhydkov, Haluzík, Mucha - Janíček, Novosad, Lošťák (55´ Vacula), Škrobánek - Samiec, Celnar

Střídali: Vacula, Havran

Vedoucí mužstva: J. Biskup

MU ostatních mužstev - víkend 20.-21.10.2018:

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Tatran Všechovice 18.10.18 16:30 11:12 (5:5)
MLADŠÍ ŽÁCI TJ Sokol Újezdec 20.10.18 12:30 6:1 (1:1)
Haná Nezamyslice DOROST 20.10.18 12:00 1:11 (1:8)
Sokol Pavlovice STARŠÍ PŘÍPRAVKA 21.10.18 10:30 9:8 (3:3)

11. MU A-tým: DOMA BODY NEDÁME

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FC KOSTELEC N. H.

2 : 1 (1:1)

branky: 19´ Březík, 59´ Murin p. k. - 22´

Matůšů - Březík, Peša, Novosad, Pjatkan - Žerávek (55´ Hýža), Bušina, Kus (69´Haluzík), Lošťák, Janíček (85´ Vacula) - Murin

Střídačka: Haluzík, Hýža, Vacula

Velmi důležité utkání, kde šlo de facto o 6 bodů jsme zvládli lépe než hosté. Výsledek je sice těsný, ale důležitější jsou tři získané body, aby se přiblížila očekávaná pohoda v týmu. Ze začátku to nebylo jednoduché utkání, hosté přijeli určitě minimálně pro bod a dávali to jasně najevo. Rychlé a nebezpečné protiútoky dělaly místy domácí obraně potíže. V 19. minutě po faulu kostelckého hráče si vzal míč na hranici šestnáctky Březík, neminul a poslal Bělotín do vedení 1:0. Radost byla velmi krátká, protože hned ve 22. minutě bylo srovnáno na 1:1 a začínalo od znova.
Druhý poločas byl z obou stran velmi defenzivní, aby ani jedno mužstvo nedostalo zbytečný gól a muselo dotahovat. Těchto pokynů trenéra se lépe zhostil domácí tým, když hosté zavinili v 59. minutě penaltu, která utkání rozhodla. Murin se nemýlil a Bělotínu zůstaly 3 body. Dnes v posledním podzimním utkání hostíme 2. celek. Tři bodu jsou nutností!!!

Pokud krátce zhodnotíme sezónu, je plná kladu a záporů. Klady jsou určitě letní rekonstrukce hřiště (díky Obci) a vytvoření nejvíce mužstev od roku 2010 - 6. Všechny srdnatě bojují a daří se jim s většími či menšími problémy. Zápory jsou výsledky A-týmu, ale není se čemu divit, když po 3. kole tým opustil trenér. Nejsme 1.liga, aby druhý den přišel nový. Je nyní čas připravit se na jaro a stabilizovat vše.

Hlavní jistotou jsou fanoušci, děvčata v kiosku, sponzoři a všichni ostatní co pomáhají bělotínskému fotbalu. Všem opět patří VELKÉ DÍKY za vše, co pro klub děláte. Klub jsme my všichni, jedna velká rodina. Vydržme

11. MU B-tým: DEBAKL! B-TÝM POPRVÉ DOMA NEBODOVAL

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. FK BÝŠKOVICE/H.ÚJEZD

3 : 7 (1:4)

branky: 13´ Škrobánek, 53´ Hýža, 83´ Mucha - 20´, 26´, 37´, 45´, 48´, 61´, 75´

Sobek -  Janovský, Rýpar (6´ Zhydkov, 58´ Havran), Haluzík, Mucha - Janíček, Vacula, Lošťák, Škrobánek, Hýža - Celnar

Střídali: Zhydkov, Havran

MU ostatních mužstev - víkend 13.-14.10.2018:

MLADŠÍ ŽÁCI KMK Přerov 13.10.18 12:30 5:2 (2:1)
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Tatran Všechovice 18.10.18 16:30 odloženo
STARŠÍ PŘÍPRAVKA TJ Radslavice 14.10.18 10:30 2:20 (1:10)
DOROST FK Kozlovice 14.10.18 12:30 6:0 (2:0)

10. MU A-tým: UŽ TO VYPADALO NA PRVNÍ BODY, ALE

SK LIPOVÁ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

3 : 2 (2:1)

branky: 13´, 36´, 86´- 38´ Lošťák, 69´ Kus

Matůšů - Březík, Peša, Novosad, Pjatkan - Žerávek, Bušina, Kus, Lošťák (88´ Samiec), Janíček - Celnar

Střídačka: Samiec, Malaník

V nedělním utkání nás čekal lídr soutěže, který ani po 9 kolech nepoznal chuť porážky. Náš tým oslabený o zraněné a stop hráče poskládal dle hry na výbornou a kluci předvedli, že

i s takovým soupeřem nemusíme být jen kompars. Začátek utkání byl v duchu papírově výše postaveného celku a domácí se pokoušeli uzamknout naše hráče na naši půlce. Rychlé
výpady směrem k Vybíhalově bráně ukazovaly, že i my budeme vystrkovat růžky. Domácí ale nic nenechali náhodě. Ve 13.minutě se jim podařilo protlačit míč za Matůšuho záda a šli

do vedení 1:0. Bělotín se snažil o rychlé vyrovnání, což lehce otevíralo obranu pro domácí útoky. Ve 36. minutě se na hranici šestnáctky dostal k míči Štěpánek a milimetrovou střelou

do růžku poslal domácí do 2 gólového vedeni. Ovšem po 120 vteřinách centr lehce lízl hlavou Lošťák a i Vybíhal poprvé doma vybíral míč ze své sítě 2:1.

Druhý poločas začal v režii hostů, kteří se snažili urvat alepsoň bod. V 69. minutě jsme k tomu byli velmi blízko, když Celnar našel uličkou Kuse a ten vyrovnal. Následně se hra kouskovala

fauly z obou stran, které poměrně zdržovaly tempo hry. Už to vypadalo, že se týmy budou chystat na penaltový rozstřel a my povezeme první bod (body) z venku, když dostal přesný

pas za obranu Štěpánek a druhým gólem 4 minuty před koncem rozhodl, že se nic dělit nebude.

Opět tedy nemáme z venku nic a je to nejhorší série od roku 2012.

10. MU B-tým: REZERVA BYLA ZNIČENA

TJ SOKOL OPATOVICE B vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

6 : 1 (4:0)

branky: 6´, 8´, 29´, 47´, 77´, 83´ - 78´ Samiec p.k.

Sobek -  Janovský, Rýpar, Haluzík, Mucha - Chudý, Vacula, Zhydkov, Novotný R. - Samiec, Havran

Vedoucí mužstva: R. Mrázek

MU ostatních mužstev - víkend 6.-7.10.2018:

FK Němčice n. H. DOROST 06.10.18 10:00 6:2 (2:1)
TJ Lázniky MLADŠÍ ŽÁCI 07.10.18 10:30 0:15 (0:4)
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA TJ Sokol Opatovice 07.10.18 09:30 11:9 (5:4)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA TJ Sokol Opatovice 07.10.18 10:30 0:26 (0:13)

9. MU A-tým: DOMÁCÍ TVRZ PADLA PO PENALTOVÉM ROZSTŘELU

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK BRODEK u PŘ.

2:3 n.p. (0:1)

branky: 60´, 88´ p.k. Celnar - 25´, 73´

Matůšů - Březík, Hýža, Novosad (90´ Vacula), Pjatkan - Malaník (81´ Haluzík), Bušina, Kus, Lošťák, Janíček - Baran (46´ Celnar)

Střídačka: Celnar, Žerávek, Haluzík, Vacula

9. MU B-tým: BÉČKO DOMA DRTÍ SOUPEŘE

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ SOKOL PAVLOVICE

9 : 0 (6:0)

branky: 11´, 29´, 36´, 71´ Celnar, 34´, 83´ Samiec, 22´ Žerávek, 27´ Lošťák, 89´ Mucha

Hravran -  Šortner, Rýpar (46´ Zhydkov), Haluzík, Žerávek - Janíček (46´ Mucha), Lošťák (46´ Vacula), Novotný, Novotný R. - Samiec, Celnar

Střídali: Mucha, Zhydkov, Vacula

MU ostatních mužstev - víkend 29.-30.9.2018:

MLADŠÍ ŽÁCI Všechovice/Ústí 29.09.18 12:30 4:1 (1:1)
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 1. FC Viktrorie Přerov "D" 30.09.18 09:30 3:6 (1:3)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA 1. FC Viktrorie Přerov "C" 30.09.18 10:30 8:6 (4:3)
DOROST Protivanov 30.09.18 12:30 odloženo

8. MU A-tým: ZMAR A ZLOST. ROZHODČÍ NEDOVOLILI BĚLOTÍNU BODOVAT + 3 ČK!!!

FK SLAVONÍN vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 1 (2:0)

branky: 24´, 37´- 52´ Murin

Matůšů - Peša, Hýža, Žerávek, Pjatkan - Lhotský (29´ Malaník), Bušina, Kus (67´ Baran), Lošťák, Kufa - Murin

Střídačka: Baran, Malaník

Sobotní uktání, které bylo pro diváky a fanoušky obou táborů pohledné pokazil jediný faktor - hlavní rozhodčí Kylar, který svými zaujatými rozhodnutími poškodil hostující tým v několika faktech. Prvně odpískal ve 24. minutě penaltu po souboji v "16" Bělotína a ruce domácí hráče?!?! Tím se Slavonín dostal do vedení 1:0. Ve 37. minutě na souhlas pomezního poslal domácí do vedení 2:0, když byl míč prý celým objemem za brankovou čárou. I diváci tvrdili, že nebyl. Poločas tedy skončil neslavně pro Bělotín. Do 2. poločasu hosté vletěli na Slavonín s možným rychlým snížením. To se podařilo v 52. minutě Murinovi a Bělotín více a více tlačil k srovnání. V tu chvíli celá trojice rozhodčích začala úřadovat
znovu. Neodpískaná penalta, odmávané neofsajdy a hlavně vyloučení prvně Murina za prý vulgarity, které byly pouze v zápise o utkání. I vedoucímu a trenérovi rozhodčí řekl větu, kterou mu Murin řekl a nebylo v ní jediné vulgární slovo. Na protest jsme nepotvrdili zápis a podali protest proti výkonu rozhodčích. Bohužel to nic nemění na tom, že je Bělotín na venkovních hřištích stále bez bodů…

8. MU B-tým: ANI B-TÝM OPĚT NEBODOVAL VENKU

SC STARÁ VES vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

3 : 2 (1:0)

branky: 34´, 68´, 78´ - 75´ Janovský, 85´ Vacula

Sobek -  Zhydkov, Rýpar, Haluzík, Janovský - Janíček, Vacula, Novotný, ChudýNovosad - Celnar

Střídali: Mucha

MU ostatních mužstev - víkend 22.-23.9.2018:

FK Kojetín MLADŠÍ ŽÁCI 03.10.18 16:00 odj. autobusu 14:30 hod.
Tatran Všechovice STARŠÍ PŘÍPRAVKA 22.09.18 10:45 17:7 (8:3)
TJ Sokol Ústí DOROST 22.09.18 15:30 5:4 (1:1)
TJ Soběchleby MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 23.09.18 14:00 7:2 (4:1)

7. MU A-tým: A-TÝM ZAPOČAL PORÁŽKY LIPNÍKA...

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK LIPNÍK N. B.

3 : 1 (3:1)

branky: 9´ Murin, 27´ p.k. Lhotský, 33´ Novosad - 22´

Matůšů - Březík, Hýža, Malaník (88´ Mucha), Kus - Lhotský (86´ Vrána), Bušina (46´ Janíček), Novosad (70´ Baran), Lošťák (61´ Kufa), Žerávek - Murin

Střídačka: Baran, Kufa, Janíček, Mucha

Trenér: J. Bikup

7. MU B-tým: ...A B-TÝM DOKONAL DESTRUKCI.

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. FK LIPNÍK N. B. B

9 : 1 (3:1)

branky: 2´ Haluzík, 36´, 84´ Celnar, 39´ Janíček, 54´, 87´ Lošťák, 71´,75´ Vacula, 82´ Havran - 15´

Sobek -  Zhydkov, Žerávek, Haluzík, Janovský - Janíček, Vacula (77´ Havran), Lošťák, Hýža (78´ Škrobánek)Mucha - Celnar

Střídali: Havran, Škrobánek

MU ostatních mužstev - víkend 15.-16.9.2018:

MLADŠÍ ŽÁCI FC Beňov 15.08.18 13:30 4:1 (3:0)
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA FK Lipník n. B. 16.09.18 09:30 10:9 (5:4)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA FK Lipník n. B. 16.09.18 10:30 4:16 (2:8)
DOROST FK Lipník n. B. 16.09.18 13:00 11:2 (3:1)

6. MU A-tým: VENKOVNÍ TRÁPENÍ POKRAČUJE. 3 VÝJEZDY, 0 BODŮ

TJ SOKOL URČICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

5 : 1 (1:1)

branky: 43´, 57´, 61´, 67´, 80´- 20´ Hýža

Matůšů - Březík, Pjatkan, Malaník (55´ Baran), Kus - Lhotský (86´ Vrána), Bušina, Novosad, Lošťák (58´ Janíček) , Hýža - Murin

Střídačka: Baran, Vrána, Janíček

6. MU B-tým: OSLABENÝ REZEVNÍ TÝM PROHRÁL NEJTĚSNĚJŠÍM ROZDÍLEM

SOKOL ČEKYNĚ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

1 : 0 (0:0)

branka: 79´

Sobek -  Rýpar, Žerávek, Haluzík, Janovský - Novotný, Vacula, Havran, Šortner, Mucha - Celnar

Střídali: Chudý

Trenér: D. Janovský

MU ostatních mužstev - víkend 8.-9.9.2018:

FK Lipník n. B. MLADŠÍ ŽÁCI 08.08.18 09:00 1:2 (0:1)
TJ Sokol v Pivíně DOROST 08.09.18 13:30 6:5 (3:3)
TJ Sokol Dolní Újezd STARŠÍ PŘÍPRAVKA 09.09.18 10:00 4:8 (2:4)
TJ Sokol Ústí MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 09.09.18 13:15 17:5 (8:2)

5. MU A-tým: NOVÝ TRENÉR SESTŘELIL KOJETÍN

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK KOJETÍN

8 : 1 (1:0)

branky: 23´, 48´, 77´ Lhotský, 62´, 67´ Murin, 65´ Novosad, 90´ Lošťák, 79´ vlastní - 57´

Matůšů - Březík (61´ Lošťák), Pjatkan, Peša, Kus - Lhotský (88´ Vacula), Bušina (68´ Malaník), Novosad, Janíček , Hýža - Murin (67´ Baran)

Střídačka: Vacula, Baran, Lošťák, Malaník

5. MU B-tým: BÉČKO O GÓL ZKOPÍROVALO VÝSEDEK A-TÝMU

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. SK LOBODICE

7 : 1 (3:1)

branky: 22´, 50´ Celnar, 17´, 29´ Chudý, 70´, 84´ Vacula, 86´ Havran - 35´

Maštera -  Rýpar (56´ Zhydkov), Žerávek, Haluzík, Janovský - Novotný, Lošťák, Janíček (77´ Havran), Chudý, Mucha - Celnar (54´ Vacula)

Střídali: Zhydkov, Vacula, Havran, Novotný R.

MU ostatních mužstev - víkend 1.-2.9.2018:

MLADŠÍ ŽÁCI Lobodice odloženo - -
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK Hranice 02.09.18 09:30 4:8 (2:4)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK Hranice 02.09.18 12:30 17:12 (11:8)
DOROST Plumlov 02.09.18 13:30 1:2 np (1:0)

4. MU A-tým: PÁTÝ ROK Z BEŇOVA BEZ BODŮ. POSLEDNÍ VÝHRA 27.4.2014 3:2

FC BEŇOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

4 : 1 (1:1)

branky: 4´, 62´, 78´, 88´ - 22´ Bušina

Matůšů - Březík, Pjatkan, Žerávek, Kus - Lhotský, Lošťák, Novosad, Janíček (66´ Malaník), Bušina - Murin

Střídačka: Malaník

Trenér: R. Sobek

4. MU B-tým: BÉČKO VYVÁLČILO DVA BODY

TJ HUSTOPEČE N. B. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

2 : 3 n.p.

branky: 30´, 56´- 28´ Haluzík, 74´ Peša

Maštera -  Rýpar (46´ Peša), Havran, Haluzík, Janovský - Novotný (80´ Biskup), Šortner, Chudý, Mucha - Vacula, Celnar

Střídali: Biskup, Peša

MU ostatních mužstev - víkend 25.-26.8.2018:

Kojetín DOROST 25.08.18 13:00 3:6 (3:3)
1.FC Viktorie Přerov MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 25.08.18 13:30 18:14 (10:5)
Hustopeče n. B. MLADŠÍ ŽÁCI 26.08.18 10:00 1:5 (0:4)
Soběchleby STARŠÍ PŘÍPRAVKA     odloženo na 6.9.2018

3. MU A-tým: OBRAT V DRUHÉM POLOČASE PŘINESL 3 BODY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. SK PROTIVANOV

3 : 1 (0:1)

branky: 53´, 55´ Murin, 68´ Lhotský - 17´

Matůšů - Březík, Pjatkan, Peša, Hýža - Murin (82´ Vacula), Lhotský, Lošťák (46´ Novosad), Kus (46´ Janíček), Bušina - Baran (70´ Malaník)

Střídačka: Vacula, Malaník, Žerávek, Novosad, Janíček

3. MU B-tým: BÉČKO NA "BEDNĚ"

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ DOMAŽELICE

5 : 2 (2:2)

branky: 30´, 50´, 57´ Celnar, 6´, 82´ Vacula - 23´, 44´

Havran -  Rýpar (36´ Mucha, 84´ Havran), Žerávek, Haluzík, Zhydkov - Novosad, Janíček, Lošťák, Malaník - Vacula (87´ Mrázek), Celnar

Střídali: Mucha, Mrázek, Havran

MU ostatních mužstev - víkend 18.-19.8.2018:

KDO S KÝM KDY ČAS POZN.
DOROST Otaslavice 19.08.18 14:00 0:4 (0:2)

2. MU A-tým: PO TĚSNÉ VÝHŘE, TĚSNÁ PROHRA

TJ SOKOL ČECHOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 1 (1:1)

branky: 31´, 66´ - 39´ Lhotský p.k.

Matůšů - Březík, Pjatkan, Žerávek, Novosad - Murin, Lhotský, Lošťák, Kus, Janíček (80´ Celnar) - Baran

Střídačka: Celnar, Mucha

2. MU B-tým: BEZ GÓLU, BEZ BODŮ

TJ SOKOL SKALIČKA vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

1 : 0 (0:0)

branky: 75´

Havran -  Hýža, Žerávek, Haluzík, Gajdoš - Rýpar, Peša, Mrázek, Vacula - Mucha, Celnar

1. MU A-tým: PRVNÍ TŘI BODY DOMA!

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ DUB N. M.

2 : 1 (1:0)

branky: 23´ Haluzík, 67´ Murin - 82´

Matůšů - Haluzík (76´ Vacula), Pjatkan, Žerávek (54´ Lhotský), Novosad - Murin, Bušina, Lošťák, Březík, Janíček - Baran

Střídačka: Vrána, Lhotský, Vacula

1. MU B-tým: BÉČKO SESTŘELILO PROSENICE

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ PROSENICE

5 : 0 (2:0)

branky: 38´ Celnar, 41´ Hlauzík´, 47´,66´ Lhotský, 63´ Lošťák

Havran -  Škrobánek, Žerávek, Haluzík, Mucha - Rýpar, Peša, Janíček (67´ Mrázek), Vacula (46´ Lošťák) - Lhotský, Celnar

Střídačka: Kufa, Hýža, Lošťák, Mrázek

OCENĚNÍ PRO NEJLEPŠÍHO STŘELCE OKRESNÍHO PŘEBORU

Nejlepší střelec Okresního přeboru 2017-18 je z Bělotína, Václav Celnar - 30 gólů. Oceněn byl na Losovacím aktivu OFS 3. 7. 2018. Gratulujeme

LionSport Pohár B-tým: VÍTĚZ PRVNÍHO ROČNÍKU VYPADL VE ČTVRTFINÁLE