PODZIM 2018-2019

29.08.2018 06:47

6. MU A-tým: VENKOVNÍ TRÁPENÍ POKRAČUJE. 3 VÝJEZDY, 0 BODŮ

TJ SOKOL URČICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

5 : 1 (1:1)

branky: 43´, 57´, 61´, 67´, 80´- 20´ Hýža

 

 

Matůšů - Březík, Pjatkan, Malaník (55´ Baran), Kus - Lhotský (86´ Vrána), Bušina, Novosad, Lošťák (58´ Janíček) , Hýža - Murin
 
Střídačka: Baran, Vrána, Janíček
 
Trenér: J. Bikup

6. MU B-tým: OSLABENÝ REZEVNÍ TÝM PROHRÁL NEJTĚSNĚJŠÍM ROZDÍLEM

SOKOL ČEKYNĚ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

1 : 0 (0:0)

branka: 79´ 

Sobek -  Rýpar, Žerávek, Haluzík, Janovský - Novotný, Vacula, Havran, Šortner, Mucha - Celnar

 

Střídali: Chudý

Trenér: D. Janovský

 

MU ostatních mužstev - víkend 8.-9.9.2018:

 
KDE KDO KDY ČAS POZN.
FK Lipník n. B. MLADŠÍ ŽÁCI 08.08.18 09:00 1:2 (0:1)
TJ Sokol v Pivíně DOROST 08.09.18 13:30 6:5 (3:3)
TJ Sokol Dolní Újezd STARŠÍ PŘÍPRAVKA 09.09.18 10:00 4:8 (2:4)
TJ Sokol Ústí MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 09.09.18 13:15 17:5 (8:2)

5. MU A-tým: NOVÝ TRENÉR SESTŘELIL KOJETÍN

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK KOJETÍN

8 : 1 (1:0)

branky: 23´, 48´, 77´ Lhotský, 62´, 67´ Murin, 65´ Novosad, 90´ Lošťák, 79´ vlastní - 57´

 

Matůšů - Březík (61´ Lošťák), Pjatkan, Peša, Kus - Lhotský (88´ Vacula), Bušina (68´ Malaník), Novosad, Janíček , Hýža - Murin (67´ Baran)
 
Střídačka: Vacula, Baran, Lošťák, Malaník
 
Trenér: J. Bikup

5. MU B-tým: BÉČKO O GÓL ZKOPÍROVALO VÝSEDEK A-TÝMU

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. SK LOBODICE

7 : 1 (3:1)

branky: 22´, 50´ Celnar, 17´, 29´ Chudý, 70´, 84´ Vacula, 86´ Havran - 35´

Maštera -  Rýpar (56´ Zhydkov), Žerávek, Haluzík, Janovský - Novotný, Lošťák, Janíček (77´ Havran), Chudý, Mucha - Celnar (54´ Vacula)

 

Střídali: Zhydkov, Vacula, Havran, Novotný R.

Trenér: J. Biskup

 

 
 

MU ostatních mužstev - víkend 1.-2.9.2018:

 
KDE KDO KDY ČAS POZN.
MLADŠÍ ŽÁCI Lobodice odloženo - -
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK Hranice 02.09.18 09:30 4:8 (2:4)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK Hranice 02.09.18 12:30 17:12 (11:8)
DOROST Plumlov 02.09.18 13:30 1:2 np (1:0)
 

4. MU A-tým: PÁTÝ ROK Z BEŇOVA BEZ BODŮ. POSLEDNÍ VÝHRA 27.4.2014 3:2

FC BEŇOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

4 : 1 (1:1)

branky: 4´, 62´, 78´, 88´ - 22´ Bušina

 

 

Matůšů - Březík, Pjatkan, Žerávek, Kus - Lhotský, Lošťák, Novosad, Janíček (66´ Malaník), Bušina - Murin
 
Střídačka: Malaník
 
Trenér: R. Sobek

4. MU B-tým: BÉČKO VYVÁLČILO DVA BODY

TJ HUSTOPEČE N. B. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

2 : 3 n.p.

branky: 30´, 56´- 28´ Haluzík, 74´ Peša

Maštera -  Rýpar (46´ Peša), Havran, Haluzík, Janovský - Novotný (80´ Biskup), Šortner, Chudý, Mucha - Vacula, Celnar

 

Střídali: Biskup, Peša

Trenér: J. Biskup

 

 
 

MU ostatních mužstev - víkend 25.-26.8.2018:

 
KDE KDO KDY ČAS POZN.
Kojetín DOROST 25.08.18 13:00 3:6 (3:3)
1.FC Viktorie Přerov MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 25.08.18 13:30 18:14 (10:5)
Hustopeče n. B. MLADŠÍ ŽÁCI 26.08.18 10:00 1:5 (0:4)
Soběchleby STARŠÍ PŘÍPRAVKA     odloženo na 6.9.2018

3. MU A-tým: OBRAT V DRUHÉM POLOČASE PŘINESL 3 BODY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. SK PROTIVANOV

3 : 1 (0:1)

branky: 53´, 55´ Murin, 68´ Lhotský - 17´

 

Matůšů - Březík, Pjatkan, Peša, Hýža - Murin (82´ Vacula), Lhotský, Lošťák (46´ Novosad), Kus (46´ Janíček), Bušina - Baran (70´ Malaník)
 
Střídačka: Vacula, Malaník, Žerávek, Novosad, Janíček
 
Trenér: J. Biskup

3. MU B-tým: BÉČKO NA "BEDNĚ"

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ DOMAŽELICE

5 : 2 (2:2)

branky: 30´, 50´, 57´ Celnar, 6´, 82´ Vacula - 23´, 44´ 

Havran -  Rýpar (36´ Mucha, 84´ Havran), Žerávek, Haluzík, Zhydkov - Novosad, Janíček, Lošťák, Malaník - Vacula (87´ Mrázek), Celnar

 

Střídali: Mucha, Mrázek, Havran

Trenér: J. Biskup

 

 

MU ostatních mužstev - víkend 18.-19.8.2018:

 
KDO S KÝM KDY ČAS POZN.
DOROST Otaslavice 19.08.18 14:00 0:4 (0:2)

2. MU A-tým: PO TĚSNÉ VÝHŘE, TĚSNÁ PROHRA

TJ SOKOL ČECHOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 1 (1:1)

branky: 31´, 66´ - 39´ Lhotský p.k.

 

Matůšů - Březík, Pjatkan, Žerávek, Novosad - Murin, Lhotský, Lošťák, Kus, Janíček (80´ Celnar) - Baran
 
Střídačka: Celnar, Mucha
 
Trenér: R. Sobek

2. MU B-tým: BEZ GÓLU, BEZ BODŮ

TJ SOKOL SKALIČKA vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

1 : 0 (0:0)

branky: 75´ 

Havran -  Hýža, Žerávek, Haluzík, Gajdoš - Rýpar, Peša, Mrázek, Vacula - Mucha, Celnar

Trenér: J. Biskup

1. MU A-tým: PRVNÍ TŘI BODY DOMA!

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ DUB N. M.

2 : 1 (1:0)

branky: 23´ Haluzík, 67´ Murin - 82´

 

 
Matůšů - Haluzík (76´ Vacula), Pjatkan, Žerávek (54´ Lhotský), Novosad - Murin, Bušina, Lošťák, Březík, Janíček - Baran
 
Střídačka: Vrána, Lhotský, Vacula
 
Trenér: R. Sobek
 

1. MU B-tým: BÉČKO SESTŘELILO PROSENICE

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ PROSENICE

5 : 0 (2:0)

branky: 38´ Celnar, 41´ Hlauzík´, 47´,66´ Lhotský, 63´ Lošťák

Havran -  Škrobánek, Žerávek, Haluzík, Mucha - Rýpar, Peša, Janíček (67´ Mrázek), Vacula (46´ Lošťák) - Lhotský, Celnar

Střídačka: Kufa, Hýža, Lošťák, Mrázek

Trenér: J. Biskup

OCENĚNÍ PRO NEJLEPŠÍHO STŘELCE OKRESNÍHO PŘEBORU

 

 

 

Nejlepší střelec Okresního přeboru 2017-18 je z Bělotína, Václav Celnar - 30 gólů. Oceněn byl na Losovacím aktivu OFS 3. 7. 2018. Gratulujeme

 

 

 

LionSport Pohár B-tým: VÍTĚZ PRVNÍHO ROČNÍKU VYPADL VE ČTVRTFINÁLE

TJ SOKOL SKALIČKA vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

7 : 2 (2:1)

branky: 3´, 29´, 54´, 55´, 57´, 74´, 89´- 14´ Vacula, 72´ Žerávek

Havran -  Škrobánek, Žerávek, Haluzík, Mucha (64´ Mrázek) - Rýpar (46´ Zhydkov), Lošťák, Janíček, Vacula - Lhotský, Celnar

Střídačka: Zhydkov, Mrázek

Trenér: R. Sobek

2. PU A-tým: GENERÁLKA NA VÝBORNOU

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ JUŘINKA

3 : 1 (2:1)

 

1. PU A-tým: OTOČENÍ Z 0:2 PŘINESLO VÝHRU

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ STARÝ JIČÍN

4 : 2 (0:0)

 

1. PU B-tým: AČKO MÁ JEŠTĚ VOLNO, ALE B-TÝM JIŽ PŘÍPRAVU ZAČAL

TJ SOKOL VRAŽNÉ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

2 : 7