07.08.2017 06:25

13. MU B-TÝM V DOHRÁVCE S REKORDNÍ VÝHROU, CELNAR SKÓROVAL 6x

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL LOBODICE

13 : 2 (6:2)

branky: 8´, 19´, 57´, 71´, 83´, 86´ Celnar, 10´,32´,42´,46´ Ferenc, 17´,66´ Lošťák, 88´ Smékal - 41´, 45´

Matůšů - Mucha (66´ Vacula), Smékal, Haluzík (57´ Chlápek), Škrobánek - Žerávek (75´ Mrázek), Janíček, Lošťák, Březík (46´ Grygar) - Ferenc, Celnar
Střídali: Grygar, Mrázek, Chlápek, Páleník, Rýpar, Vacula
Trenér: J. Biskup

USPĚŠNÉ ZAKONČENÍ SEZÓNY OBOU MUŽSTEV (I KDYŽ B-TÝM JEŠTĚ BUDE ASI HRÁT)

14. MU POSLEDNÍ PODZIMNÍ ZÁPAS NA VÝBORNOU

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ Sokol MOSTKOVICE

6 : 1 (2:1)

branky: 52´, 54´, 83´ Hoffmann, 3´ p. k., 69´ Ferenc, 45´ Vrána - 36´

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Hýža, Janovský (70´ Malaník) - Vrána, Lošťák (74´ Škrobánek), Březík, Hanák (58´ Janíček) - Ferenc, Hoffmann

Střídačka: Malaník, Janíček, Škrobánek, Bušina

Trenér: P. Zatloukal

8. MU B-TÝM VYSOKO PŘEHRÁL STAROU VES

SC STARÁ VES vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

0 : 5 (0:2)

branky: 1´, 56´, 79´ Páleník, 6´ Smékal, 69´ Celnar

Maštera - Mucha (68´ Grygar), Rýpar (77´ Mrázek), Haluzík, Šťastný - Žerávek, Zhydkov, Páleník, Vacula (58´ Chlápek) - Smékal (36´ Gajdoš), Celnar
Střídali: Grygar, Mrázek, Chlápek, Gajdoš

13. MU 4 GÓLY HOFFMANNA ZNIČILY DUB

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL DUB N. M.

7 : 0 (2:0)

branky: 36´, 44´, 71´, 85´ Hoffmann, 50´p.k., 80´ Ferenc, 76´ Peša

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Hýža, Janovský (76´ Malaník) - Vrána (41´ Peša), Bušina (55´ Lošťák), Březík, Janíček - Ferenc, Hoffmann

Střídačka: Vacula - Malaník, Lošťák, Peša

Obě mužstva nastupovala, i přes veškerou snahu pořadatelů, na velmi nekvalitní a podmáčený povrch, což hodně nesvědčí technicky vybavenému domácímu týmu.
I když konečný výsledek tomu neodpovídá, cesta za vítězstvím nebyla jednoduchá a body ze začátku mohl brát kterýkoliv z týmů.
Hned v 5. minutě Matůšů hokejově zastavil útok hostů, když "betonem" vyrazil míč mimo branku. Dlouho se přelévala hra od brány k bráně, žel bez efektivního
zakončení. Až v 36. minutě otevřel skóre Hoffmann, který ten den ještě nekončil své gólové vystoupení. Minutu před poločasovou sirénou se ten samý hráč protáhl
středem hřiště a neměl problém zakončit, poslat domácí do dvou gólového vedení a hosty smutné do šaten - 2:0.
Bělotínský brankostroj se rozjel v 2. poločase. V domácím prostředí nastřílel Bělotín již 32 gólů a obržel pouze 6. V 50. minutě rozhodčí viděl zahranou ruku hostujícího
hráče v pokutovém území a nařídil pokutový kop. Ten si vzal na starost Ferenc a Bělotín již vedl 3:0. Dlouho se následně jen taktizovalo, jak to ukopat na čím dál
horším povrchu. Až posledních 20 minut opět nabudilo fanoušky. Nejdřivě v 71.min Ferenc vyslal ulicí na Hoffmann, který završil hattrick tohoto utkání a domácí již
pohodlně vedli 4:0. O pět minut později, Lošťák centroval před bránu, kde čekal na míč dobře postavený Janovský. Toho však předběhl svou hlavou Peša a bylo
to již 5:0. Na další gól čekali diváci jen do 80. minuty. Ferenc si chytře pohrál s obranou, narazil si o ně tak šikovně, že jednoduše doklepl za Pospíšilova záda
a bylo to 6:0. Aby se fanoušci nenudili, další gól měli domácí na kopačkách hned za dalších pět minut. Krásně vyslaná ulice na Hoffmanna, který zakončil svůj čtvrtý
gól a sedmý gól utkání dokonale. Jeho střela mířila do tyče a od té do brány - 7:0.V posledním zápase Bělotín vyhrál doma 9:1, nyní 7:0. Na podzim neztratil doma
ani bod. Snad to bude tak i nadále

MU ostatních mužstev - víkend 28.-29.10.2017:

KDO S KÝM KDY ČAS POZN.
ŽÁCI Všech./Ústí 28.10.17 12:30 odloženo
H. Moštěnice DOROST 29.10.17 14:30 3:4 (1:1)

12. MU 2. POLOČAS ROZHODL. OPATOVICE NA 1. MÍSTĚ UTÍKAJÍ

TJ SOKOL OPATOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

3 : 0 (0:0)

branky: 46´, 64´, 75´

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Hýža, Janovský  - Vrána (76´ Lošťák), Bušina, Březík, Malaník (76´ Janíček) - Ferenc, Hoffmann

Střídačka: Maštera - Janíček, Lošťák, Celnar, Škrobánek

V tomto utkání se sešly dva nejlepší týmy podzimu 2017-18, Opatovice jsou první, Bělotín měl nejlepší útok a obranu. Radovat se po utkání můž ovšem jen
jeden. Oba týmy šly od začátku do utkání s optarností, aby žádná chyba neznamenala gól. Hodně tomu přispělo nepříznivé počásí, které si pohrálo i s terénem a tak
fanoušek mohl zapomenout na líbívý technicky propracovaný fotbal. Prvotní oťukávání trvalo až do 30. minuty, kdy poprvé zahrozil Bělotín. Bušinova
hlavička ale mířila nad. 4 minuty na to měli hosté možnost příméo kopu. Vše bylo nachystáno, míče se ujal Březík. Jeho střela však mířila jen do náruče
domácího golmana. V 38. minutě se představili domácí a to hned nebezpečně Střela byla dobře mířená, Matůšů vytáhl perfektní zákrok a vyrazil, následné
možné ohrožení odvrátila bělotínská obrana. Z následného proti útoku se dostal Ferenc přímo před Vinklárka, ale mířil jen do jeho rukavic. To bylo poslední, co
oba manšafty převedly v 1. poločase a šli do šaten za nerozhodného stavu 0:0. Čekalo se, co bude 2. poločas, jestli se tedy nakonec nebudou dělit body.
V tom začali velmi aktivně domácí, když pár vteřin po zahájení se dostali přímo před hostující bránu, Hostaša se nemýlil a poslal Opatovice do vedení 1:0.
Bělotín se pokusil tento šok změnit a zakládal postupné útočné akce, ty bohužel končily na bystré obraně domácích. Tu se jim podařilo překonat v 62. minutě,
Ferenc hlavou mířil přesně mezi tři tyče. Tentokrát radost překazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího pro údajný ofsajd. Domácí zakládali další útok,
těsně před Matůšůho bránou tvrdě vypálili, ten střelu vyrazil na roh. Při něm vznikla před bělotínskou bránou skrumáž a Janásek propasíroval míč za Můtůšůho
záda 2:0. Hostě se marně snažili reklamovat ofsajd. Gól platil. Nicméně jim nezbývalo nic jiného než vše vrhnout do útoku a výsledek nějak zkorigovat.
Veškeré síly Bělotína se ubíraly na Vinklárkovu bránu. Ono v tu chvíli bylo jedno jestli je výsledek 2 nebo 3:0. Bohužel pro hosty platila varianta č. 2, kdy v 75.
minutě Novák rozhodl o konečném výsledku 3:0. Stalo se teprve podruhé, že se Bělotínu nepodařilo v této sezóně vstřelit gól (naposledy 27.8. v Kostelci).
I přes hrozivě vypadající výsledek se nemusí Bělotín stydět. Zápas ukazál, že na špici tabulky jsou týmy, které tam patří a předvádějí divákům - necelých 200 -
libivý fotbal s akcemi a brankami.

12. MU B-TÝM NEZVRÁTIL NEPŘÍZNIVÝ VÝVOJ

FK BÝŠKOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

2 : 1 (2:1)

branky: 6´, 26´ - 34´ Celnar p. k.

Vacula -  Žerávek, Haluzík, Rýpar, Chlápek-  Peša, Gajdoš (71´ Mrázek), Mucha (46´ Šťastný), Páleník - Smékal, Celnar

Střídačka: Šťastný, Mrázek

MU ostatních mužstev - víkend 21.10.2017:

DOROST Lipník n. B. 21.10.17   1:3 (1:1)

11. MU ZASE JSME NEPOKOŘILI DESÍTKU.

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK NĚMČICE N. H.

9 : 1 (6:0)

branky: 45´,50´,74´ Ferenc, 5´,11´ Hoffamnn, 31´,38´ Hanák, 2´ Vrána, 78´ vlastní - 90´

Matůšů -  Janíček, Novosad, Březík, Janovský (46´ Lošťák) - Vrána, Bušina (82´ Vacula), Peša, Hanák (46´ Pjatkan) - Ferenc, Hoffmann

Střídačka: Pjatkan, Lošťák, Vacula, Škrobánek

11. MU BÉČKO PŘEJELO NOVÁČKA

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. KMK ZUBR PŘEROV

8 : 1 (3:0)

branky: 44´,49´,78´ Celnar, 20´,47´ Hýža, 26´ Malaník, 65´ Chlápek, 74´ vlastní - 89´

Vacula -  Žerávek (71´ Grygar), Škrobánek, Haluzík (80´ Mrázek), Hýža -  Zhydkov, Hanák (73´ Gajdoš), Mucha (64´ Vacula), Malaník (58´ Chlápek) - Smékal, Celnar

Střídačka: Chlápek, Grygar, Gajdoš, Rýpar, Mrázek

MU ostatních mužstev - víkend 14.- 15.10.2017:

DOROST Ústí 15.10.17 12:30 3:0 (2:0)
Kozlovice MLADŠÍ ŽÁCI 15.10.17 10:00 9:0 (6:0)

10. MU ANGLICKÝ TÝDEN PŘINESL 9 BODŮ A 9 VSTŘELENÝCH BRANEK

TJ SOKOL URČICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

0 : 3 (0:2)

branky: 16´, 31´ Hoffmann, 77´ Lhotský

Matůšů -  Janíček (79´ Škrobánek), Novosad, Hýža, Janovský (86´ Vacula) - Vrána, Bušina, Pjatkan, Lošťák (61´ Lhotský) - Ferenc, Hoffmann

Střídačka: Lhotský, Vacula, Škrobánek

10. MU OSEKANÉ BÉČKO VYVÁLČILO BOD

TJ PAVLOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

1 : 1 (0:0)

branky: 48´ - 77´ Celnar

Vacula -  Žerávek , Peša, Haluzík, Gajdoš (89´ Biskup) -  Zhydkov, Rýpar, Mucha, Chlápek - Smékal, Celnar

Střídačka: Biskup J.

MU ostatních mužstev - víkend 7.- 8.10.2017:

Němčice n. H. DOROST 07.10.17   3:4 p. k. (1:2)
Mladší žáci Lipník n. B. 07.10.17   1:8 (1:4)
Všechovice Mladší přípravka 07.10.17   12:1 (4:0)

8. MU 3 BODY, 2 GÓLY. ALE TAKY 3 ČERVENÉ KARTY, VYKÁZÁNÍ VEDOUCÍHO A TRENÉRA!!!

TJ SOKOL ČECHOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

0 : 2 (0:1)

branky: 43´ Hoffmann, 73´ Březík

Matůšů -  Březík, Novosad, Hýža, Janovský - Vrána (84´ Janíček), Bušina, Pjatkan, Malaník - Ferenc (90´ Lošťák), Hoffmann

Střídačka: Lošťák, Janíček, Škrobánek

Absurdnost se stala skutečností. Středeční dohrávka s Čechovicemi byla ukázka nesketečné *** divadelní etýdy ze strany hlavního sudího. Vyloučil 3 naše hráče, což nemá v dlouhé historii obdoby, zároveň vykázal z lavičky trenéra a vedoucího mužstva!!!! Letošním výhercem 1. A třidy sk. B a postupujícím do Krajské přeboru bude družstvo rozhodčích z tohoto zápasu... Věřím, že jejich představení komedie nebude mít tolik opakování jako Sluha dvou pánů. I když jsme si připadali jako ve hře Sluhové tří pánů!!!

9. MU DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST POKRAČUJE

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK KOJETÍN

4 : 0 (0:0)

branky: 52´, 85´ Ferenc, 55´ Vrána, 69´ Hoffmann

Matůšů -  Březík, Novosad, Hýža, Janovský - Vrána, Bušina (82´ Lošťák), Pjatkan, Malaník (76´ Janíček)  - Ferenc (87´ Škrobánek), Hoffmann

Střídačka: Vacula - Lošťák, Janíček, , Mucha, Škrobánek

9. MU PŘESTŘELKA JAKO NA DIVOKÉM ZÁPADĚ PRO DOMÁCÍ!!!

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ SOKOL ČEKYNĚ

9 : 5 (3:4)

branky: 17´, 56´, 58´ Haluzík, 47´, 66´, 86´ Smékal, 27´, 82´ Celnar, 12´ Janíček - 7´, 9´, 20´, 31´, 80´

Vacula -  Žerávek (78´ Gajdoš), Peša (76´ Grygar), Haluzík, Škrobánek - Lošťák, Zhydkov (61´ Rýpar), Janíček, Hýža (46´ Mucha) - Smékal, Celnar

Střídačka: Mucha, Gajdoš, Grygar, Rýpar

MU ostatních mužstev - víkend 30.9.-1.10.2017:

DOROST Kojetín 01.10.17 12:30 14:0 (4:0)
Lipník n. B. Mladší žáci 01.10.17 09:00 0:1 (0:0)
Ústí Mladší přípravka 01.10.17 13:15 9:3 (3:3)

8. MU B-TÝM NEUSPĚL VENKU V LIPNÍKU

FK LIPNÍK N. B. B vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

4 : 1 (2:0)

branky: 4´, 21´, 52´, 88´- 46´ Smékal

Kolačný -  Žerávek, Grygar, Vrána (46´ Haluzík), Škrobánek - Lošťák (56´ Mucha), Vacula, Janíček (46´Hýža), Březík (46´ Ferenc) - Smékal, Celnar

Střídačka: Mucha, Haluzík, Ferenc, Mrázek, Hýža

7. MU DOMA ZATÍM BEZ ZTRÁTY KYTIČKY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FC BEŇOV

3 : 1 (1:1)

branky: 44´ Ferenc, 84´ Pjatkan, 90´ Lošťák - 36´

Matůšů -  Březík, Novosad, Lhotský (46´ Lošťák, 90´ Mucha), Janovský - Dán (46´ Janíček, 90´ Vacula), Hýža, Bušina, Pjatkan, Malaník  - Ferenc (88´ Škrobánek)

Střídačka: Lošťák, Janíček, Vacula, Mucha, Škrobánek

6. MU B-TÝM DEKLASOVAL BOCHOŘ

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. SK BOCHOŘ

10 : 2 (7:2)

branky: 1´ Kainar, 4´, 29´, 86´ Celnar, 23´, 25´, 83´ Smékal, 19´, 39´ Lošťák, 70´ vlastní - 6´, 45´

Vacula -  Žerávek, Janovský (46´ Mucha), Hýža (64´ Mrázek), Škrobánek - Lošťák (46´ Chlápek), Zhydkov, Janíček, Kainar (77´ Chudý Mar.) - Smékal, Celnar

Střídačka: Mucha, Chlápek, Rýpar, Mrázek, Chudý Mar.

MU ostatních mužstev - víkend 16.-17.9.2017:

Mladší žáci Pavlovice 16.09.17 13:30 8:0 (5:0)
Mladší přípravka Lipník n. B. 17.09.17 10:00 5:17 1:11
Dorost Otaslavice 17.09.17 13:00 9:2 (8:1)

6. MU 60 VTEŘIN CHYBĚLO KE 3 BODŮM

SK PROTIVANOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

3 : 2 p. k. (1:2)

branky: 40´,89´ - 29´ Hoffmann, 39´ Bušina

Matůšů -  Březík, Novosad, Lhotský, Janíček- Dán, Vrána (79´ Lošťák), Bušina, Pjatkan, Ferenc  - Hoffmann (46´ Malaník)

Střídačka: Lošťák, Malaník

V dalším utkání jsme ven zajížděli opět k nováčkovi soutěže do Protivanova. Stejně jako v Kostelci jsme měli být papírově silnější soupeř, poločasový výsledek tomu napovídal, ale nakonec k plnému bodovému zisku chybělo 60 vteřin……
Hned ve 14. minutě našel Ferenc Janíčka, ale jeho první ohrožení Pitákovy brány z 11 metrů mířilo nad. Domácí se osmělili v 18. minutě bombou z hranice šestnáctky. S přehledem ji ovšem zlikvidoval Matůšů. V 28. minutě se uvolnil Hoffmann po brejku z pravé strany a rozjásal svým 11. gólem hostující fanoušky - 0:1. Další pohroma pro domácí přišla o 10 minut později, Bělotín rychle rozehrál roh, Novosad centroval přesně na hlavu Bušiny a ten poslal hosty do dvou gólového vedení. Následně z rozherávky se domácí probili až břed Matůšůho bránu a z 5 metrové vzdálenosti vstřelili gól snižující na 1:2. Do šaten se šlo v zajímavém rozpoložení. Hosté vedli - tedy spokojeni, domácí před pauzou snížili na ztrátu jedené branky - tedy relativně spokojeni.
2. poločas začali opět aktivněji bělotínští, kteří se opět pokoušeli odskočit o 2 branky. V 63. minutě se uvolnil Ferenc, žel jeho střelu Piták vyrazil na roh. Hosté drželi míč pod svou kontrolou. Domácí se k vážnější situaci dostali až v 71. minutě, kdy střelu z 20 metrů Matůšů vyrazil na roh. Z toho Protivanov nevytěžil nic a hosté se opět vrhli do útoků. Minuta hrůzy pro Bělotín přišla v 88. Ferenc obešel Pitáka, nahrál Lhotskému, který se netrefil mezi tři tyče. Z rychlého následného protiútoků domácí vytěžili maximum možného a srovnali stav na 2:2. Šli jsme letos poprvé kopat penalty. V těch byli úspěšnější domácí a zvítězili 6:5. Po vydařeném poločase, kdy to vypadalo na odvoz 3 bodů, nakonec odvážíme pouze jeden.
Nyní nás čeká tradiční rival. Utkali jsme se s ním již v 1. B třídě, kde jsme během 3 sezón posbírali 3 výhry, 2 remízy a 1 prohru. Následně jsme se 5 let neviděli. Až do sezóny 2013-2014. Od té doby jsme sehráli 8 mistrovských utkání, kdy jsme zvítězili 4x, remizovali 1x a 3x prohráli. Máme tedy v A třídě velmi vyrovnanou bilanci a Beňov byl vždy nepříjemný (fotbalově) soupeř, se kterým jsme vždy, hlavně na jejich hřišti těžkou partii.

5. MU B-TÝM POPRVÉ VENKU BODOVAL

2 : 3 (1:0)

branky: 24´, 75´ - 49´ Celnar, 56´ Ferenc, 65´ Smékal

Maštera -  Žerávek, Janovský (80´ Vacula), Hýža, Škrobánek - Malaník (88´ Chlápek), Ferenc, Janíček, Rýpar (75´ Gajdoš) - Smékal, Celnar (75´ Kainar)

Střídačka: Mucha, Vacula, Chlápek, Gajdoš, Kainar

MU ostatních mužstev - víkend 9.-10.9.2017:

Mladší přípravka Soběchleby 10.09.17 14:00 15:5 (7:3)
Mladší žáci Radslavice 09.09.17 14:00 11:5 (4:2)
Dorost       VOLNO

TĚŠÍME SE NA FINÁLE!!!

TJ SOBĚCHLEBY vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 7 (1:5)

branky: 28´ - 10´, 26´, 38´, 84´ Celnar, 6´ Janíček, 23´ Ferenc, 88´ Mucha

Vacula -  Žerávek, Janovský (46´ Mucha), Hýža (70´ Mrázek), Škrobánek - Malaník, Zhydkov (60´ Gajdoš) , Lošťák, Janíček  - Ferenc, Celnar

Střídačka: Mucha, Mrázek, Gajdoš

TJ SOKOL BĚLOTÍN postoupil do finále poháru LIONSPORT OFS Přerov, když v semifinále porazil tým Soběchleb. Ve finále (květen 2018) nás čeká tým TJ Sokol Pavlovice

5. MU HOFFMANN OPĚT S HATTRICEM. ODNESL TO BRODEK

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK BRODEK U PŘEROVA

5 : 2 (1:1)

branky: 22´, 58´, 72´ Hoffmann, 70´ Ferenc, 82´ Vrána - 12´, 77´

Matůšů -  Březík, Novosad, Lhotský, Janíček- Dán, Vrána, Hanák (85´ Lošťák), Pjatkan, Ferenc  - Hoffmann (75´ Malaník)

Střídačka: Vacula - Kus, Lošťák, Malaník

4. MU B-TÝM DOMA OPĚT BEZ ZTRÁTY BODŮ

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL HUSTOPEČE

5 : 2 (3:0)

branky: 10´ Celnar, 25´ Kus, 35´ Hýža, 65´, 87´ Ferenc - 56´, 80´

Maštera -  Žerávek, Janovský, Hýža, Škrobánek - Malaník (56´ Ferenc), Zhydkov (74´ Mucha) , Lošťák (87´ Gajdoš), Kus  - Smékal (85´ Vacula), Celnar (80´ Chlápek)

Střídačka: Mucha, Vacula, Chlápek, Gajdoš, Ferenc, Rýpar

4. MU NOVÁČEK VYHRÁL NEJTĚSNĚJŠÍM ROZDÍLEM

FC KOSTELEC N. H. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 0 (0:0)

branky: 68´

Matůšů -  Březík, Novosad, Lhotský, Janíček- Bušina, Vrána, Malaník (72´ Lošťák), Pjatkan, Ferenc  - Hoffmann

Střídačka: Vacula - Kus, Lošťák

Zajížděli jsme na hřiště nováčka 1.A třídy, se kterým jsme se naposledy utkali v sezóně 2007-2008, když jsme obě utkání vyhráli těsně 1:0. Ale to už je dávná historie a obě mužstva se výrazně změnila. Papírově jsme byli favorité, ale ten papír po 3 kolech nebyl příliš silný, vše se ukázalo na hřišti. V úvodních minutách jsme měli více ze hry, když hned v 8. minutě vystihl Ferenc rozehrávku, našel Malaníka, který vyslal Hoffmanna, ale ten trefil přesně jen ruce golmana Vítka. O tři minuty později měl přímý kop Březík. Ten šel přesně na hlavu Malaníka a Vítek měl co dělat, aby konečky prstů dostal míč mimo tři tyče na roh. Ten si domácí pohlídali a uklidili míč do bezpečí. Domácí, kteří byli motivování místními hody, se odhodlali k vážnější akci v 28. minutě. O to vážnější byla, jelikož tvrdá střela dala Matůšovi zabrat. Naštěstí ji vytěsníl mimo bránu a stav se nezměnil. O 120 vteřin později se hosté znovu pokusili hlavou překonat Vítka. Malaník pasem na Bušinu, ten viděl volného Ference, který se hlavou neprosadil a mířil těsně nad. Následně obě mužstva vyčkávala trpělivě na poločas, aby spřádaly plány, jak se prosadit v druhém. První poločas tedy bez branek, za to s vážnými šancemi. Jak opatrně končil první poločas, tak stejně začal druhý. Obě mužstva čekaly na chybu toho druhého. Prvně tomu byli blíže hosté, když Janíček hlavou už už viděl míč za čárou, ale bezchybný Vítek "prstovým bagrem" vytáhl míč ze své brány. Fanoušci stále tedy čekali na gól. Následně přebírali iniciativu domácí, v 63. minutě bombou překonali bravurně chytajícího Matůše, ale ten měl ještě břevno, které míč odrazilo před brankovou čáru. 68. minuta přinesla radost domácím, smutek hostům, když po rychlém přechodu a několika tečích se dostal míč za všechny hráče Bělotína a bohužel mezi tři tyče - 1:0. Následně se kostelečtí zatáhli na svou polovinu a v desíti hlídali pro ně velmi výhodný stav. Bělotín se pokoušel najít skulinu a probít  se, bohužel tentokráte se tak nestalo a po drtivém vítězství v Plumlově jsme tentokrát bez bodů i bez gólu. I přes to všechno by zápasu za výkon obou mužstev slušela remíza. A na pohlednost se nehraje, nýbrž na góly…

3. MU B-TÝM BEZ BODŮ I V DRUHÉM VENKOVNÍM UTKÁNÍ

TJ SOKOL JEZERNICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 1 (0:1)

branky: 48´, 87´ p. k. - 29´ Kainar

Maštera -  Žerávek, Janovský, Hýža, Chlápek - Malaník (46´ Vacula), Gajdoš (46´ Zhydkov), Rýpar, Kus  - Smékal, Kainar (86´ Mucha)

Střídačka: Lukšík - Mucha, Vacula, Švarc, Mrázek, Zhydkov

3. MU HOKEJOVĚ JSME PŘEJELI PLUMLOV

TJ SOKOL PLUMLOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 9 (2:4)

branky: 23´, 34´ - 15´, 54´, 81´ Hoffmann, 26´, 87´ Ferenc, 36´, 39´ Dán, 50´ Bušina, 74´ Malaník

Matůšů -  Janovský (69´ Kus), Novosad, Lhotský, Janíček (55´ Lošťák)- Bušina, Vrána, Dán (63´ Malaník), Pjatkan, Ferenc  - Hoffmann

Trenér: D. Janovský

2. MU B-TÝM V PROSENICÍCH BEZ BODŮ

TJ SOKOL PROSENICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 1 (2:1)

branka: 10´, 36´ - 6´ Kainar

Maštera -  Žerávek, Mrázek (71´ Švarc), Hýža, Chlápek - Novotný (67´ Adamčík), Zhydkov, Rýpar, Škrobánek  - Celnar (31´ Gajdoš, 63´ Mucha), Kainar

Střídačka: Lukšík - Mucha, Adamčík, Švarc, Krutílek, Gajdoš

2. MU CENNÁ VÝHRA...ZATÍM PLNÝ POČET BODŮ

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. SK LIPOVÁ

4 : 2 (1:1)

branky: 7´ Vrána, 56´ Hoffmann, 83´ Ferenc, 90´ Lošťák - 30´, 50´

Matůšů -  Peša (71´ Kus), Novosad, Březík, Janíček - Bušina, Vrána, Dán (87´ Malaník), Pjatkan, Ferenc  - Hoffmann (90´ Lošťák)

Střídačka: Vacula - Kus, Lošťák, Malaník, Smékal

1. MU B-TÝM SI PŘIPSAL PRVNÍ 3 BODY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ DOMAŽELICE

3 : 1 (3:1)

branky: 15´ Lošťák, 31´ Smékal, 36´ Hýža - 29´

Maštera -  Žerávek (40´ Adamčík), Janovský, Hýža, Grygar (62´ Chlápek) - Kus, Kainar (85´ Vacula), Lošťák, Škrobánek  - Celnar , Smékal

Střídačka: Vacula, Mrázek, Chlápek, Mucha, Adamčík, Švarc, Raček

1. MU PRVNÍ MISTRÁK NA VÝBORNOU S PLNÝM POČTEM. HOFFMANN SESTŘELIL DOMÁCÍ HATTRICKEM

TJ MOSTKOVICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 4 (1:3)

branky: 19´-  4´, 10´, 80´Hoffmann, 31´ Ferenc p. k.

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Březík, Janíček - Bušina, Vrána, Dán (85´ Lošťák), Lhotský (86´ Malaník), Ferenc  - Hoffmann

Střídačka: Vacula - Kus, Peša, Lošťák, Malaník

V úvodním utkání nové sezóny s novými tvářemi, ale bohužel bez střelce Pechy a matadora Janovského jsme začali na výbornou. Hned ve 4. minutě unikl domácí obraně Hoffmann a nedal golmanovi Lukášovi šanci - 0:1. Tím se rychlík jménem Bělotín rozjel. O 4 minuty později se dostal do dobré pozice Vrána. Jeho štiplavá střela mířila jen těsně nad domácí svatyni. Uběhlo 120 vteřin a hosté šli do vedení 0:2 opět díky Hoffmannovi, který měl celých 80 minut před sebou na další branky. Bělotín udržoval míč na svých kopačkách a pořádně jej půjčil domácím až v 19. minutě. O to hůře to dopadlo. Před Matůšem proběhlo několik soubojů, ze kterých vyšel nejlépe Zapletal a snížil manko na rozdíl jediné branky 1:2. Následně v 21. minutě Březík mířil přípmo do náruče Lukáše. Po jeho rozehrávce a chybách domácí obrany Ferenc mířil těsně mimo tři tyče. V 31. minutě přišel rozhodující okamžik,  když byla odpískaná penalta proti domácím. Té se zhostil Ferenc, přesně mířil a zvýšil náskok Bělotína opět o dvě branky. V poločase byli o mnoho spokojenější hráči i fanoušci Bělotína.

2. poločas se nesl v duchu udržení rozdílu ze strany hostů. Hra se přenášela od branky k brance bez efektivního využití na obou stranách. Až v 79. minutě Ferenc přenesl míč na Vránu, který střílel mimo bránu a zároveň jeho střelu Hoffmann jen těsně minul, aby ji usměrnil mezi tři tyče mostkovické brány. O tři minuty později se přeci jen prosadil znovu Hoffmann a svou premiéru v dresu Bělotína uvedl hattrickem - 1:4. Minutu na to Lukáš vytáhl na roh tvrdou střelu bělotínského hráče. Do konce zápasu měli hosté převážně míč na svých kopačkách a pohlídali si své vítězství a odvoz všech bodů. Konečná děkovačka hračů s fanoušky a nejmladší fanynkou převídala dobrou pohodu při cestě domů. V sobotu nás čeká tradiční soupeř Lipová, která v úvodním kole porazila Plumlov 4:0 a je v čele tabulky před námi, ale  jen o skóre.

B-TÝM POSTUPUJE DO SEMIFINÁLE POHÁRU LIONSPORT OFS PŘEROV

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ HUSTOPEČE N. B.

7 : 2 (4:0)

branka:  16´, 35´, 45´ Celnar, 76´, 89´ Kainar, 30´ Hanák, 90´ Hýža - 62´, 69´

Maštera -  Žerávek, Haluzík, Hýža, Grygar (62´ Mrázek) - Hanák (55´ Kainar), Rýpar , Březík (46´ Novotný V.), Škrobánek (80´ Mucha)  - Celnar (77´ Chlápek), Smékal

Střídačka: Vacula - Mrázek, Chlápek, Mucha, Kainar, Švarc, Novotný V.

KDE? hřiště Jistebník

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Březík, Grygar - Kus, Vrána, Malaník, Hýža, Lhotský  - Hoffmann

Střídačka: Smékal

1. PU B-TÝMU S MUŽSTVEM Z NOVOJIČÍNSKA

SK V. ALBRECHTICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

3 : 1

branka: Celnar p. k.

KDE? hřiště Velké Albrechtice

1. utkání v přpravě si odbyde i B-tým, který jede do Velkých Albrechtic. Toto mužstvo skončilo v sezóně 2016-17 na 10.místě v Okresním přeboru s 26 body a skóre 37:45. Náš tým skončil na 7. místě s 38 body a skóre 83:67