12. MU B-TÝM: OPLATÍME PODZIMNÍ PORÁŽKU?

Lukšík -  Haluzík, Janovský, Žerávek, Smékal - Zhydkov (88´ Chlápek, 90´ Chudý M.), Lhotský, Kratoš (84´ Grygar), Škrobánek - Vacula (58´ Gajdoš), Celnar

Střídačka: Hýža L., Gajdoš, Chlápek, Chudý M., Grygar

10. MU: NEDĚLNÍ VÝJEZD K POSLEDNÍMU JEN ZA 2 BODY!

1 : 2 pk (0:1)

branky: 68´ - 16´ Vrána

Matůšů -  Bušina, Hýža (70´ Janíček), Lošťák, Březík, Janovský - Malaník, Vrána, Pjatkan, Novosad (88´ Smékal) - Hoffmann

Střídačka: Janíček

Utkání druhého týmu s posledním mělo být jasnou záležitostí, alespoň dle papírových předpokladů. Hra tomu nasvědčovala, výsledek je ovšem pro fanoušky šokem. Důvod je jednoduchý, neproměňování vyložených šancí. Hned od začátku utkání byly hosté těmi, kteří určovali tempo hry a měli více střel a držení míče na svých kopačkách. Hned v 8. minutě prověřil Malaník golmana Noska, který vyrazil na roh. O pár minut později již hosté ukázali svou převahu, když v 16. minutě Vrána hlavou z rohu nedal Noskovi šanci - 0:1. I nadále Bělotín držel míč a nepouštěl domácí k žádné vyložené šanci. Pokud se jim dostal míč na nohy, rozehrávku zastavili hráči hostů. V 30. minutě se ke střele dostal Hoffmann, golman Němčic vyrazil, ale i štěstí pomohlo, když míč otřel břevno branky. V 36. minutě zkoušel svůj um Novosad, jehož pumelici vyrazil Nosek opět na roh. O 3 minuty později Vrána ulicí vyslal Hýžu, ten z první netrefil přesně jak míč, tak i bránu. Poločas vyšel správně hostům, jejich vedení ale bylo velmi, velmi těsné. 2. poločas začal podobně jako první, kdy hosté opět byli aktivní na míči a přecházeli do útočné fáze, kdy postupně ohrožovali svatyni Němčic, žel bez jakéhokoliv pozitivního efektu. Zmar této produktivity ukázala 61. minuta, kdy Nosek střelu vyrazil přímo k Bušinovi, ten trefil přesně jako rugbyový útočník výsoko nad. Ovšem v rugby by to bylo asi za 3, tady to bylo za nula. Celý tento neefekt se prokázal v 67. minutě, kdy měli domácí poprvé herní převahu, přešli od půlky hřiště až do šestnáctky, Jiříček s míčem obešel Matůšůho a neměl s vyrovnáním problém - 1:1. Tento stav už nic nezměnilo, ani útočný tlak v posledních minutách a tak opět rozhodovaly o dalším bodu penalty. Domácí ukázali, jak je jednoduché poslat Matůšůho do "nebes", když první 2 penalty jasně vykryl. Za hosty se trefili všichni a rozhodující penaltu na 4:1 proměnil Janovský. Ze tří bodů jsou nakonec tedy 2. To je dobré, ale pokud se hraje u někoho z horních pater, ne u posledního!

11. MU B-TÝM: DŮLEŽITÉ 3 BODY JSOU, B-TÝM JE DRUHÝ!

branka: 59´ Bušina

Matůšů -  Bušina, Hýža, Lošťák (90´ Kratoš), Březík (82´ Vacula), Bočan - Janíček, Vrána, Pjatkan, Novosad (88´ Smékal) - Hoffmann

Střídačka: Maštera - Smékal, Kratoš, Vacula

10. MU B-TÝM: TĚSNĚ JAKO V LIONSPORT POHÁRU

2 : 1 (0:0)

branky: 70´ Haluzík, 83´ Žerávek - 90´

Havran -  Haluzík, Janovský, Žerávek, Smékal - Malaník (89´ Mrázek), Lhotský, Kratoš (55´ Gajdoš), Škrobánek - Vacula (60´ Zhydkov), Celnar

Střídačka: Mrázek, Gajdoš, Chlápek, Zhydkov

8. MU: OBRAT PŘIŠEL V 2. POLOČASE

SLAVOJ KOJETÍN vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 3 (1:0)

branky: 17´ - 64´ Hanák, 84´, 89´ Hoffmann

Maštera -  Bušina, Hýža, Lošťák (76´ Březík), Bočan, Janíček Malaník, Hanák, Pjatkan, Novosad (34´ Vrána) - Hoffmann

Střídačka: Matůšů - Vrána, Březík

9. MU B-TÝM: POVINNÉ 3 BODY SPLNĚNÉ

TJ SOKOL ČEKYNĚ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

3 : 4 (0:2)

branky: 51´, 64´, 89´ - 23´,87´ Lhotský, 45´, 80´ Vacula

Lukšík -  Haluzík, Mrázek (46´ Kratoš), Gajdoš (80´ Chlápek), Žerávek, Smékal - Novotný, Lhotský, Chudý (64´ Mucha), Zhydkov - Celnar

Střídačka: Kratoš, Mucha, Chlápek

7. MU: SKORO NEÚSPĚCH, ZÁCHRANA BODU V POSLEDNÍCH VTEŘINÁCH

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL ČECHOVICE

1:2 n. p. (0:0) (pen. 4:5)

branky: 95´ Vacula - 79´

Maštera -  Bušina, Hýža, Janovský (46´ Lošťák), Bočan, Janíček (88´ Vacula)Malaník, Vrána, Pjatkan, Novosad - Hoffmann

Střídačka: Matůšů - Lošťák, Vacula, Březík

8. MU B-TÝM: ZNIČENÍ STARÉ VSI V POLOČASE

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. SC STARÁ VES

10 : 1 (8:1)

branky: 8´, 12´ Novosad, 19´Lošťák, 40´, 41´, 68´ Lhotský, 36´ Janíček, 18´, 35´Smékal, 76´ Celnar - 42´

Havran -  Novosad (61´ Haluzík), Hýža (46´ Hýža L.), Mrázek (46´ Gajdoš), Žerávek, Smékal - Janíček (46´ Chudý), Lhotský, Lošťák (61´ Mucha), Zhydkov - Celnar

Střídačka: Haluzík, Gajdoš, Mucha, Chudý, Hýža L.

6. MU NEJVYŠŠÍ DEBAKL SEZÓNY!!!

FC BEŇOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

7 : 2 (3:0)

branky: 12´,22´,24´,56´,70´,76´,83´ - 55´ Lhotský, 72´ Malaník

Matůšů -  Březík, Hýža, Janovský (46´ Lhotský), Bočan, Janíček (73´ Celnar)Malaník, Vrána, Pjatkan, Novosad - Hoffmann

Střídačka: Lukšík - Lošťák, Lhotský, Celnar, Smékal, Žerávek

7. MU B-TÝM: JEDINÝ TÝM ZVEDL PADLÝ BĚLOTÍNSKÝ PRAPOR

SK BOCHOŘ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

2 : 3 (0:1)

branky: 56´, 70´- 1´ Novotný, 50´ Peša, 83´ Chudý

Vacula -  Mrázek (80´ Grygar), Haluzík, Žerávek, Zhydkov  Gajdoš, Hýža (81´ Chudý), Smékal, Peša - Celnar, Novotný (90´ Mucha)

Střídačka: Grygar, Mucha, Chudý

1. MU: DOHRÁVKA NA PENALTY PRO BĚLOTÍN

SK LIPOVÁ vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 2 np (1:1)

branky: 40´ - 6´ Novosad

Maštera -  Březík, Hýža (62´ Hanák), Janovský (45´ Janíček), Bočan, BušinaMalaník, Vrána, Pjatkan, Novosad (85´ Lošťák) - Hoffmann

Střídačka: Lukšík - Janíček, Lošťák, Hanák

5. MU: KONEČNĚ VÝHRA!!!

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. SK PROTIVANOV

2 : 1 (2:1)

branky: 30´, 38´ Hoffmann - 12´

Maštera -  Březík, Hýža, Hanák (46´ Pjatkan), Bočan, BušinaMalaník, Vrána (67´ Lhotský), Novosad, Janíček (46´ Lošťák)  - Hoffmann (90´ Janovský)

Střídačka: Janovský, Pjatkan, Lošťák, Lhotský

6. MU B-TÝM: V MINI DERBY NESTAČILI NA OPATOVICE

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ OPATOVICE B

1 : 4 (0:4)

branky: 67´ Lohtský - 4´, 13´, 23´, 28´

Lukšík -  Mrázek, Haluzík, Žerávek, Janíček (46´ Lošťák)  - Hanák, Lhotský, Kratoš, Gajdoš (72´ Chudý) - Celnar, Vacula (70´ Hýža)

Střídačka: Lošťák, Hýža, Chudý

4. MU: ČERNÁ SÉRIE POKRAČUJE!!!

FK BRODEK u Př. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 0 (0:0)

branky: 55´, 57´

Maštera -  Březík, Hýža, Janovský (60´ Smékal), Bočan, BušinaMalaník, Vrána, Pjatkan, Janíček  - Hoffmann

Střídačka: Smékal, Lošťák, Novosad

5. MU B-TÝM: BEZ GÓLŮ BODY NEJSOU

TJ HUSTOPEČE N. B. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

3 : 0 (1:0)

branky: 16´, 53´, 90+3´

Lukšík -  Zhydkov, Rýpar, Haluzík, Žerávek  - Mucha (56´ Mrázek), Lhotský, Kratoš, Gajdoš (72´ Chudý) - Celnar, Vacula

Střídačka: Chlápek, Mrázek, Chudý

3. MU: PO 31 MĚSÍCÍCH JSME DOMA NEVSTŘELILI GÓL

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FC KOSTELEC N. H.

0 : 1 (0:0)

branky: 59´

Maštera -  Březík, Hýža (81´ Smékal), Janovský, Bočan, BušinaPeša (72´ Malaník), Vrána, Pjatkan, Janíček  - Hoffmann

Střídačka: Kratoš, Smékal, Malaník, Novosad

Naposledy, kdy jsme doma nedali gól v utkání s Lutínem 13. 9. 2015, kdy jsme prohráli 0:3. Skoro na den přesně po 31 měsících jsme jej opět nevstřelili a proráli nejtěsnějším rozdílem 0:1

4. MU B-TÝM: V SOUBOJI O ČELO SE DĚLILY BODY

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ SOKOL JEZERNICE

1 : 1 (0:1)

branky: 60´ Celnar - 18´

Lukšík -  Zhydkov (57´ Mrázek), Haluzík, Smékal, Březík - Mucha, Malaník, Hýža, Kratoš, Gajdoš  - Celnar

Střídačka: Žerávek, Mrázek, Lhotský

POZVÁNKA NA TURNAJ PŘÍPRAVEK V RÁMCI PIVNÍCH SLAVNOSTÍ 16.6.2018. VÍCE INFORMACÍ NA:
fotogalerie/#pripravka-turnaj-pivni-jpg1

2. MU: BOJ O JARNÍ BODY NEDOPADL DOBŘE. PO 10 MĚSÍCÍCH JSME PADLI DOMA

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL PLUMLOV

2 : 4 (2:3)

branky: 5´, 34´ Hoffmann - 8´, 20´, 37´, 89´

Matůšů -  Březík, Hýža, Janovský (70´ Lhotský), Bočan, NovosadLošťák, Vrána (46´ Bušina), Pjatkan, Janíček  - Hoffmann

Střídačka: Maštera - Lhotský, Bušina, Smékal, Malaník

3. MU B-TÝM: CELNAR SESTŘELIL HOSTY A UPEVNIL SI VEDENÍ V TABULCE STŘELCŮ

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ SOKOL PROSENICE

6 : 2 (2:1)

branky: 42´,68´,80´,84´ Celnar, 35´ Malaník, 54´ Lošťák - 32´,57´

Maštera -  Chlápek (17´ Novotný), Haluzík (85´ Mrázek), Smékal, Peša - Mucha (46´ Hýža), Malaník, Lhotský (67´ Grygar), Lošťák, Gajdoš  - Celnar

Střídačka: Hýža, Grygar, Novotný, Mrázek

1. MU ZAČÁTEK JARA SE ODKLÁDÁ! NEZPŮSOBILÝ TERÉN!

branky: 34´, 74´, 82´ Lhotský, 19´ Celnar - 65´

Maštera -  Březík, Hýža, Chlápek (82´ Mucha), Haluzík, Smékal Lhotský, Janíček, Lošťák, Gajdoš  - Celnar

Střídačka: Chudý, Mucha, Novotný

!!! 8. PU GENERÁLKA NA VÝBORNOU!

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK HLUBOČKY

6 : 2 (4:1)

branky: 3´, 33´, 35´, 71´, 83´ Hoffmann, 36´ Janíček - 41´, 70´

Matůšů (46´ Páleník) -  Březík, Hýža, Janovský, Bočan, NovosadLošťák, Vrána, Malaník (70´ Vacula), Janíček  - Hoffmann

Střídačka: Páleník, Vacula

1. MU B-TÝM NEZAČAL ŠŤASTNĚ

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. FK LIPNÍK N. B. "B"

2 : 3 (1:0)

branky: 37´ Hýža, 69´ Celnar - 60´, 66´, 85´

Maštera -  Březík, Hýža, Zhydkov, Haluzík, Smékal Žerávek, Rýpar, Vacula, Gajdoš  - Celnar

Střídačka: Chudý, Mucha, Mrázek

!!! 7. PU V RÁMCI SOUSTŘEDĚNÍ SOUPEŘ Z I.B TŘÍDY sk. B - Praha

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. SOKOL DOLNÍ POČERNICE

6 : 2 (0:1)

branky: 55´, 70´ Celnar, 49´ Hýža, 59´ Haluzík, 64´ Janíček, 91´ Lošťák

Maštera -  Březík, Hýža, Janovský, Haluzík, NovosadLošťák, Vrána (70´ Chudý), Janíček  - Celnar

Střídačka: Chudý

!!! 6. PU STŘEDEČNÍ ZÁPAS ZA 3 GÓLY, ALE JEDEN BOD

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK VIGANTICE

3 : 3 (3:1)

branky: 9´ Hýža, 20´, 22´ Ferenc

Matůšů -  Březík, Bočan (25´ Žerávek), Janovský, Novosad, HýžaLošťák, Bušina (30´ Celnar), Janíček  - Ferenc, Dán

Střídačka: Celnar, Žerávek

!!! 5. PU ÚČASTNÍKA KRAJSKÉHO PŘEBORU JSME JASNĚ PŘEHRÁLI

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FC DOLANY

4 : 0 (1:0)

branky: 42´ Vacula, 50´ Žerávek, 72´, 83´ Hoffmann

Matůšů -  Březík, Bočan, Janovský (46´ Haluzík), Žerávek, NovosadLošťák, Bušina, Janíček  - Vacula (46´ Škrobánek), Hoffmann

branky: 17´ Lošťák, 66´ Ferenc, 86´ Žerávek - 29´, 47´, 52´, 60´, 69´, 88´

Matůšů -  Březík, Grygar (20´ Ferenc), Hýža, Janovský, Žerávek Lošťák, Bušina, Malaník, Novosad - Janíček

Střídačka: Ferenc

!!! 3. PU SE SOUPEŘEM ZE ZLÍNSKÉHO KRAJE, OPĚT SMÍRNĚ!!!

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK BYSTŘICE p. H.

2 : 2 (1:1)

branky: Janíček, Lošťák

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Hýža, Bušina Lošťák, Smékal, Malaník, Janíček - Ferenc, Vacula

Střídačka: Grygar, Rýpar

!!! 2. PU SE SOUPEŘEM Z MS KRAJE SMÍRNĚ!!!

TJ SLAVOJ JESENÍK N. O. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

3 : 3 (0:0)

branky: 55´, 66´, 85´ - 70´, 79´ Vacula, 73´ Bušina

KDE? UT NOVÝ JIČÍN

Matůšů -  Pjatkan, Novosad, Hýža, Janovský (46´ Vacula) Lošťák, Březík,, Bušina, Janíček - Paszko

Střídačka: Vacula

!!! 1. PU PROHRA NA ÚVOD S DIVIZNÍM SOUPEŘEM !!!

SK HRANICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

3 : 0 (2:0)

branky: vlastní, Šišlák, Lasovský

KDE? UT LIPNÍK n. B.

STAŘÍ PÁNI SE ZÚČASTNILI TURNAJE V HRANICÍCH

fotogalerie/photogallerycbm_976148/20/#turnaj-foto-1-jpg1

DOROST OVLÁDL HALOVÝ TURNAJ V BYSTŘICI p. H.

Tým Dorostu TJSB v sobotu 13.1.2018 úspěšně zvládl turnaj v hale v Bystřici p. H. a obsadil 1.místo, když z 6 utkání 3x vyhrál a 3x remizoval. Konkrétní výsledky v odkaze.