6:1 (3:0)

branky: 7´ Hýža, 25´, 33´ Smolár, 53´ Cirkl, 59´ Hanák p.k., 71´ Biskup L.

Sestava: Majerský - Biskup L., Wojnarovský, Vrána - Malaník, Smolár, Novosad, Hanák - Hýža, Cirkl
Trenér: Zatloukal P.

Bělotín si pohrál s nováčkem soutěže ze Štěpánova,který přijel s velmi okleštěnou sestavou a s jediným náhradníkem, kterému bylopřes 60 let. Hned ze začátku sevřel hosty v jejich pokutovém území a vehementněse snažil trefit bránu. To se podařilo v 7´ Hýžovi, když golman Hložek vyrazilmíč před sebe po střele Malaníka a domácí vedli 1:0. O minutu později zazvonilobřevno Štěpánovské brány po přímém kopu Hanáka. Ve 25´ prodloužil za zádahostujícího brankáře Smolár hlavou a bylo to 2:0. Po osmi minutách tentýž hráčvystřelil mezi tyče Hložka a o zápase bylo v podstatě rozhodnuto - 3:0. Bělotínmohl jít do šaten ještě s vyšším náskokem, ale Hýža v 41´ v kontaktu tváří vtvář s golmanem hostů trefil jeho náruč i přesto, že již ležel a prostoru bylojako ve vzdáleném vesmíru. I přesto poločasový výsledek hovořil naprosto jasněpro domácí - 3:0.

Ve 2. poločase domácí nepolevili a hned v 52´ Malaník opět rozvonil břevno, následně Hložek taktak vytáhl mimo a Hanákova přihrávka před bránu
našla Hýžu, ale ten minul mimo tyče. Neuběhlo ani 60 vteřin a Cirkl střelou zvyšoval na 4:0. Čas ale utíkal hostům velmi pomalu a tak si Bělotín nadále
zvyšoval sebevědomí a v 59´ kopal penaltu Hanák, když byla odpískaná za faul na něj - 5:0. Vypadalo to, že zbývající půl hodinka se dohraje v klidném tempu, ale domácí tomu tak nechtěli nechat. A tak v 71´ Biskup L., přehlavičkoval golmana Štěpánova a zvýšil skóre na 6:0. Za tohoto hokejového stavu přistoupil trenér Bělotína, Petr Zatloukal k ne zcela obvyklému tahu. V 79´ stáhl ze hřiště golmana Majerského a nahradil jej dorostencem Vaculou. Premiéra v áčkovém dresu mu pokazila jen 80´, kdy hosté v podstatě poprvé vážněji ohrozili domácí branku a symbolicky snížili na 6:1. Tento výsledek už se do konce utkání nezměnil a Bělotín slavil již pátou výhru v řadě a jistotu 3. místa v 1.A třidě. Poslední bodíky si můžeme připsat v sobotu 14.6. od 14:00, kdy zajíždíme do Jezernice proti Lipníku n. B.