Bělotín převálcoval Hlubočky a opět vede tabulku

17.04.2012 08:27

TJ SOKOL BĚLOTÍN  -  FK HLUBOČKY       3 : 0 ( 2:0)

Bělotínští fotbalisté proti soupeři z čela tabulky zabrali a díky větší bojovnosti,

důrazu a vůlí po vítězství odešli po skončení utkání s tříbodovým vítězstvím.Napravili

tak nepříznivý dojem z nevydařeného utkání se Slatinic.Díky domácí ztrátě Opatovic

se opět posunuli do čela tabulky s tříbodovým náskokem právě na sousední

Opatovice.

Utkání lépe začali domácí fotbalisté. V 6.minutě po autovém vhazování prošel Biskup

na roh šestnáctky a proti jeho umístěné střele neměl hostující brankář Plch šanci.Další

nebezpečné střely Juřici a Vrány skončily po zásahu brankáře rohovým kopem.

Hostující fotbalisté se snažili dostávat do šancí dlouhými nakopávanými míči na

svého nejlepšího hráče Melichárka.Po faulu na něj na hranici šestnáctky v 18.minutě

kopali hosté nebezpečný přímý kop,ale Majerský jejich příležitost zlikvidoval.Na 2 : 0

navýšili domácí v 24.minutě.Staněk našel v šestnátce volného Lhotského a jeho střela

skončila pod břevnem hostující branky.Další pokus Melichárka o přehození

Majerského skončil mimo branku a tak do šaten odcházeli spokojenější domácí

fotbalisté.V 56. minutě po opakovaném rohu Březík našel hlavu Peši a ten se z této

pozice obvykle nemýlí. Hostující fotbalisté tímto gólem rezignovali na jakýkoliv zvrat

v utkání a domácí pozornou hrou udrželi třígólový náskok  až do závěrečného hvizdu