TJ SOKOL ČECHOVICE  -   TJ  SOKOL  BĚLOTÍN      3 : 2 (2 :1)

Rozdíl pěti bodů v tabulce sliboval před počátečním výkopem vyrovnaný průběh

utkání.Tyto předpoklady se naplnily,ale na konci byli po závěrečném hvizdu

rozhodčího šťastnější domácí.

Bělotínští hráči měli katastrofický vstup do utkání.Ihned po rezehrání centr domácího

Hoduláka usměrňoval z voleje za záda Majerského Haluza. V 8.minutě Kvapil z úhlu

střelou pod břevno překvapil Bělotinského brankáře a domácí vedli 2 : 0.Postupně se

hra vyrovnala a na těžkém terénu za trvalého deště se dostavily i šance hostů. Po

skrumáži v šestnáctce domácích na příležitost Juřici domácí brankář Brablec ještě

stačil.V 26.minutě na jeho průnik a centr před branku tečovaný domácimi obránci za

jeho záda již nestačil a hosté tak snížili stav utkání na 2:1.V 30.minutě Brablec podběhl

centr Eleše, ale míč skončil těsně mimo branku tak, jako prudká střela Biskupa ze

závěru poločasu.

Vyrovnaná hra pokračovala i v úvodu poločasu druhého. Po rohu Novosada prudkou

hlavičku Juřici domácí brankář s námahou vyrazil. V 70.minutě po zbytečném faulu

zahrávali domácí z 19.metrů přímý kop.Domácí Jahl nedal Majerskému šanci a ti se

tak ujali v utkání vedení 3:1.V závěru utkání zatlačili Bělotínští domácí hráče před

jejich branku.Výsledkem bylo zkorigování stavu v 84.minutě po střele Vrány,který se

uvolnil v šestnáctce a nedal Brablecovi příležitost k úspěšnému zákroku.Tlak hostů

pokračoval, ale výsledkem byla pouze střela Janovského z poslední minuty sražená

na roh.Bělotínští tak zaznamenali sestup na páté místo tabulky.Ve svém posledním

utkání přivitají na svém hřišti v neděli 17.6.2012 v 16.3o na jaře úspěšné mužstvo