14. MU: POSLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ PŘINESLO PLNÝ BODOVÝ ZISK

branky: 49´, 65´, 78´ - 14´, 40´ Murin, 18´p.k., 61´p.k. Vasiljev

Smékal - Novosad, Merta, Krejčíř, Vrána (56´ Vitonský) - Lošťák (82´ Mucha), Bušina, Murin, Janíček - Vasiljev (90´ Vacula), Dostál (88´ Škrobánek)
Střídali: Vitonský, Škrobánek, Mucha, Vacula
Trenér: P. Lasík

Na stránkach 1.HFK je vyjádření trenéra B-týmu k utkání:

Poslední zápas podzimu jsme nezvládli, náskok soupeře z prvního poločasu se nám nepodařilo dotáhnout. V neděli jsme chtěli navázat na dobrý výkon z předchozího domácího utkání s Lipníkem. Pavel Galko vstřelil v úvodu tyč a poté jsme ještě nevyužilu dvou dobrých šancí, ale to bylo z naší strany bohužel vše! Dařila se nám postupná kombinace, ale chyběla finální přihrávka a nedůsledným bráněním celého mužstva jsme si nechali soupeře odskočit na tři branky.  V kabině jsme si důrazně vysvětlili v čem jsme dělali chyby a jakým způsobem se budeme snažit výsledek otočit. Kluci si to vzali k srdci a druhý poločas už to byla "jiná pisnička". Začali jsme rychleji a jednoduše kombinovat, byli jsme důraznější a začali jsme proměňovat šance. I když Bělotín přidal ještě jednu branku z pokutového kopu, tak to kluci nevzdali a bojovali dál. A když už se nám povedlo pět minut před koncem vyrovnat, rozhodčí branku pro údajný faul na brankáře neuznal. Bodově jsme sice vyšli na prázdno, ale jsem hrozně rád, že to kluci nezabalili a bojovali ze všech sil a se zdviženou hlavou až do konce zápasu.

13. MU: VÝJEZD K POSLEDNÍMU - ZMAR!!!

FC KOSTELEC N. H. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

4 : 2 (3:1)

branky: 7´, 37´, 41´, 78´- 14´ Smékal, 62´ Vasiljev p.k.

Lasík (46´ Murin) - Novosad, Merta, Krejčíř, Vrána - Lošťák (46´ Dostál), Bušina, Smékal, Janíček (84´ Vitonský) - Vasiljev, Pecha (67´ Vacula)
Střídali: Vitonský, Murin, Dostál, Vacula

13. MU: B-TÝM SI PO NEJHORŠÍM POLOČASE PODZIMU ODVEZL DEBAKL

TATRAN VŠECHOVICE B vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

8 : 2 (6:0)

branky: 5´, 7´, 14, 22´, 36´, 45´, 56´, 88´- 70´ Haluzík, 74´ Mucha

Novotný R. - Haluzík, Biskup Z., Mucha, Biskup L.(82´ Švarc) - Novotný A. (56´ Vašek), Zhydkov, Škrobánek, Peša - Szymaniok, Celnar (62´ Gajdoš)
Střídali: Švarc, Vašek, Žerávek, Gajdoš

Trenér: J. Biskup

DAT DEN ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
26.10. SO 11:30 Slavoj Kojetín MLADŠÍ ŽÁCI 14:1 (6:1)
27.10. NE 10:30 STARŠÍ PŘÍPRAVKA FK Kozlovice 2:19

12. MU: VÍTĚZNOU SÉRII UKONČIL NEJEN ŠPATNÝ VÝKON ROZHODČÍCH!

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL ČECHOVICE

1 : 2 (1:1)

branky: 27´ Vasiljev - 35´, 56´

Novotný R. - Novosad, Merta, Krejčíř, Vrána - Lošťák, Bušina, Dostál (54´ Murin), Janíček (85´ Mucha) - Vasiljev, Pecha (66´ Smékal)
Střídali: Lasík - Smékal, Vitonský, Murin, Škrobánek, Mucha

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"V první řadě musím říct, že si vítězství nesmírně vážím. Nerodilo se lehce, a to i proto, že jsme měli problém vůbec poskládat sestavu. Chybělo nám hned sedm hráčů, z toho tři ze základní sestavy. První poločas jsme hráli dobře, byli jsme na soupeře nachystaní. Věděli jsme, že hrají z hlubokého obranného bloku, ze kterého vyrážejí do brejků nebo přečíslení. Bohužel jsme pak prohrávali 0:1. Kluky jsem nabádal, ať jsou v klidu, že je hodně času na vyrovnání. A to se povedlo velmi brzy díky Hanákovi, který pěkně překopl zeď při přímém kopu. Domácí pak poslali do hry ve II.půli Murína, který je takový jejich X faktor. Následně zjednodušili hru a začali prostě nakopávat  míče na něj. On je velmi důrazný a silný. Musím pochválit Waltera s Lakomým, že celý poločas uskákali, mohli jsme se na defenzivu spolehnout. Na 2:1 pak upravil Walter po rohu, kdy O.Halouzka vrátil míč před bránu. Připouštím ale, že při nás stálo sportovní štěstí. Soupeř dal tyčku a břevno. Druhý poločas jsme udrželi silou vůle. Ukázal se tak opět charakter mužstva. Vyzdvihnout musím za druhý poločas brankáře Klimeše, Lakomého a Waltera. Nesmím zapomenout ani na Petrželu, jemuž děkujeme, že nás přijel podpořit."

12. MU: NEUVĚŘITELNÝ OBRAT PŘINESL 3 BODY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. UNION LOVĚŠICE

5 : 3 (0:3)

branky: 60´, 70´, 85´ Celnar, 50´, 81´ Lošťák - 15´, 27´, 35´

Novotný R. - Haluzík, Vitonský, Mucha (69´ Vacula), Biskup Z.(46´ Novotný A.) - Smékal, S., Zhydkov, Škrobánek, Žerávek (46´ Biskup L.) - Lošťák (88´ Mrázek), Celnar (87´ Švarc)
Střídali: Švarc, Novotný A, Biskup L., Mrázek, Vacula

20.10. NE 11:00 FK Troubky STARŠÍ ŽÁCI 1:5 (1:3)
19.10. SO 12:30 MLADŠÍ ŽÁCI FK Troubky 2:8
20.10. NE 10:00 TJ D.Újezd STARŠÍ PŘÍPRAVKA 7:7

11. MU: 7. VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ...!

FK SLAVONÍN vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 4 (0:3)

branky: 77´- 15´ Bušina, 35´ Dostál, 44´ Pecha, 90´ Vasiljev

Lasík (75´ Vitonský) - Novosad, Merta, Krejčíř, Vrána - Lošťák (61´ Smékal), Bušina, Dostál, Janíček - Vasiljev, Pecha
Střídali: Smékal, Vitonský, Vacula

11. MU: TĚSNĚ, ALE ZA 3 BODY

SC STARÁ VES vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 2 (0:1)

branky: 90´ - 7´ Haluzík, 90´ Peša

Novotný R. - Haluzík, Vitonský, Peša, Novotný A. (56´ Biskup Z.) - Smékal, S., Zhydkov (73´ Chlápek), Škrobánek, Vacula (52´ Žerávek) - Szymaniok, Celnar
Střídali: Žerávek, Biskup Z., Chlápek

12.10. SO 12:45 STARŠÍ ŽÁCI FK Lipník 2:2 (0:0)
13.10. NE 14:30 TJ Soběchleby MLADŠÍ ŽÁCI 5:4 (5:3)
13.10. NE 13:00 TJ Soběchleby STARŠÍ PŘÍPRAVKA 11:9
13.10. NE 9:30 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA FK Kozlovice 5:19

10. MU: PŘEHRÁLI JSME LÍDRA SOUTĚŽE A POMALU SE BLÍŽÍME K HORNÍM PATRŮM

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FK BRODEK U PŘ.

2 : 0 (0:0)

branky: 57´ Pecha, 78´ Murin

Lasík - Novosad (89´ Škrobánek), Merta, Krejčíř, Vrána (87´ Vitonský) - Lošťák (78´ Mucha), Bušina, Dostál, Janíček - Vasiljev (65´ Murin), Pecha
Střídali: Vacula, Vitonský, Škrobánek, Murin

10. MU: B-TÝM POMALU NABÍRÁ LOŇSKOU RYCHLOST

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL PAVLOVICE

4 : 3 (2:2)

branky: 1´ Vacula, 7´ Smékal, 46´ Murin, 83´ Novotný A. - 37´,40´,64´

Havran - Haluzík, Murin (60´ Biskup Z.), Mucha, Novotný A. (86´ Mrázek) - Smékal, Novotný R., Zhydkov (72´ Chlápek), Škrobánek, Vacula (46´ Žerávek) - Celnar

branky: 21´, 86´ p.k. Murin, 19´ Novosad, 34´ Vasiljev - 2´, 31´, 63´

Lasík - Novosad, Merta, Smékal, Vrána - Lošťák, Murin, Dostál (61´ Škrobánek), Janíček - Vasiljev (82´ Mucha), Pecha (90´ Vitonský)
Střídali: Mucha, Vitonský, Škrobánek

8. MU: B-TÝM JASNÉ PŘEHRÁL POSLEDNÍHO?

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL ČEKYNĚ

6 : 1 (2:0)

branky: 36´, 88´ Celnar, 26´, 62´, 85´ Szymaniok, 87´ Zhydkov - 67´

Havran - Mucha, Zhydkov, Novotný A. (61´ Vacula), Novotný R. - Žerávek, Szymaniok, Rýpar, Škrobánek, Peša - Celnar
Střídali: Švarc, Mrázek, Chlápek

21.09. SO 13:30 MLADŠÍ ŽÁCI Sokol Čekyně 7:3 (4:0)
21.09. SO 9:00 Všechovice/Ústí STARŠÍ ŽÁCI 0:5 (0:4)
22.09. NE 9:30 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Sokol Ústí 9:10
22.09. NE 10:30 STARŠÍ PŘÍPRAVKA Sokol Čekyně 1:20
19.09. ČT 16:00 Všechovice/Ústí MLADŠÍ ŽÁCI 7:2 (2:1)
19.09. ČT 16:00 SK Radslavice STARŠÍ ŽÁCI 2:4 (2:2)

7. MU: KONEČNĚ!!! TŘI BODY Z VENKU PO 469. DNECH

TJ SOKOL PLUMLOV vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 5 (1:5)

branky: 14´, 69´ - 17´ Pecha, 24´ Novosad, 30´ Lošťák, 41´ vlastní, 45´ Dostál

Vacula - Novosad, Merta, Krejčíř, Vrána - Lošťák (88´ Vitonský), Bušina, Dostál, Janíček - Vasiljev, Pecha
Střídali: Lasík, Vitonský, Smékal

7. MU: 0 BODŮ, 0 GÓLŮ. B-TÝM SE V DERBY NEPROSADIL

TJ HUSTOPEČE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

KDY? 4 : 0 (1:0)

branky: 30´, 49´, 61´, 63´

Havran - Mucha, Haluzík, Novotný A. (61´ Vacula), Novotný R. - Žerávek (64´ Zhydkov), Lošťák, Janíček, Škrobánek, Peša - Celnar (71´ Švarc)
Střídali: Švarc, Rýpar, Zhydkov, Vacula

15.09. NE 10:00 Horní Moštěnice MLADŠÍ ŽÁCI 8:1 (2:1)
19.09 ČT 17:00 Sokol Radslavice STARŠÍ ŽÁCI PŘELOŽ ze 14.9.19
15.09. NE 13:00 Sokol Pavlovice MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 4:2
15.09. NE 10:00 Hustopeče n. Bečvou STARŠÍ PŘÍPRAVKA 6:8

POHÁR LION SPORT: TAKU UŽ JDEME DO FINÁLE...

TJ SOBĚCHLEBY vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1 : 3 (1:1)

branky: 31´ - 45´ Celnar, 69´ Peša, 87´ Haluzík

Lasík - Haluzík, Březík, Smékal, Škrobánek - Janíček, Novotný A., Mrázek, Žerávek, Peša - Celnar
Střídali: Švarc, Jakubec, Zhydkov

6. MU: MURIN 4 GÓLY ZNIČIL URČICE

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL URČICE

5 : 0 (3:0)

branky: 15´, 23´, 40´, 48´ Murin, 79´ Hanák

Lasík - Novosad, Merta, Smékal, Vrána - Janíček (51´ Hanák), Bušina, Dostál, Murin - Vasiljev, Pecha (46´ Lošťák)
Střídali: Mucha, Lošťák, Hýža

6. MU: B-TÝM NEOPAKOVAL CHYBU Z MINULÉHO ZÁPASU A PŘIPSAL SI 3 BODY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL PROSENICE

3 : 0 (2:0)

branky: 11´ Celnar, 42´, 72´ Lošťák

Havran - Mrázek (74´ Chlápek), Haluzík, Smékal, Zhydkov - Lošťák, Janíček, Škrobánek, Szymaniok - Vacula, Celnar

10 : 1 (6:1)

branky: 11´ Vasiljev p.k., 13´ Bušina, 16´ Smékal, 33´, 64´ Murin, 23´, 41´, 79´ Pecha, 55´ Dostál, 75´ Lošťák - 38´

Lasík - Novosad, Merta, Smékal, Vrána (52´ Lošťák) - Janíček, Bušina, Dostál, Murin (73´ Hýža) - Vasiljev (68´ Mucha), Pecha

5. MU: B-TÝM ZTRATIL BĚHEM 3 MINUT NADĚJNÉ VEDENÍ

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. TJ SOKOL SKALIČKA

3 : 4 (2:0)

branky: 28´, 87´ Smékal, 35´ Celnar - 46´, 47´, 49´, 60´ p.k.

Lukšík - Novotný A. (46´ Jakubec), Haluzík, Novotný R., Žerávek - Zhydkov (57´ Janíček), Smékal, Mucha, Lošťák (83´ Mrázek) - Peša (70´ Vašek), Celnar (70´ Vacula)
Střídali: Mrázek, Janíček, Vacula, Švarc, Jakubec, Vašek

4. MU: PROHRA V LIPNÍKU NÁS POSLALA NA DNO TABULKY!!!

FK LIPNÍK N. B. vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

4 : 2 (4:0)

branky: 10´, 16´, 32´, 36´ - 57´ Bušina, 64´ Merta

Lasík - Novosad, Škrobánek (46´ Murin), Smékal, Janíček - Lošťák, Bušina, Dostál, Merta - Vasiljev, Pecha
Střídali: Murin, Vacula

4. MU: B-TÝM SE ZVÉDÁ, LOŠŤÁK ROZHODL MINIDERBY 4 GÓLY!

1 : 5 (1:1)

branky: 9´ - 34´ Haluzík, 51´, 57´, 78´, 85´ Lošťák

Novotný R. - Novotný A., Haluzík, Škrobánek, Žerávek - Švarc, Smékal, Janíček, Lošťák - Vacula (70´ Rýpar), Celnar (75´ Zhydkov)
Střídali: Rýpar, Zhydkov

3. MU: ZAČÁTEK NOVÉHO ROČNÍKU JE TRAGICKÝ

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. FC BEŇOV

1 : 3 (1:1)

branky: 22´ Dostál - 33´, 72´, 85´

Lasík - Pjatkan (84´ Haluzík), Murin, Vrána, Novosad (70´ Škrobánek) - Lošťák (70´ Janíček), Bušina, Dostál, Merta - Vasiljev, Pecha
Střídali: Janíček, Škrobánek, Haluzík, Vacula

Další těžké utkání nás čekalo na hřišti v BĚLOTÍNĚ. Tak jak to bývá v BĚLOTÍNĚ, utkání bylo atraktivní už od začátku. Domácí byli sice aktivnější, ale nás tentokrát držel v brance M. JUDAS. I díky němu domácí vstřelili pouze jednu branku a to ve 22´minutě. Nám se podařilo srovnat do poločasu ve 33´minutě F. MACHAČEM.  Ve druhém poločasu jsme trochu přeskupili rozestavení hráčů, na hřiště přišel D. NAVRÁTIL a bylo ho plné hřiště. Začali jsme využívat rychlých brejků a v 72´ minutě a v 85´minutě jsme brejkové situace využili, právě díky D. NAVRÁTILEM. Domácí sice tlačili, ale v brance stále čaroval M. JUDAS a i díky němu jsme dokázali utkání dovézt do vítězného konce a po dlouhé době vyhrát na horké půdě v BĚLOTÍNĚ.

Autor: Pavel HOŠEK (trenér)

3. MU: B-TÝM DAL NOVÁČKOVI LEKCI Z PRODUKTIVITY

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. FK POTŠTÁT

6 : 1 (2:0)

branky: 32´ Lhostký, 39´ Celnar, 64´ Žerávek, 66´ Janíček, 83´, 90´ Haluzík - 54´

Lasík - Vašek, Haluzík, Škrobánek, Březík - Žerávek, Lhotský, Janíček, Novotný R. (78´ Mrázek) - Vacula (84´ Švarc), Celnar

2. MU: UŽ 16 ZÁPASŮ VENKU BEZ TŘÍ BODŮ. NAPOSLEDY JSME PLNĚ BODOVALI 19.5.2018

TJ SOKOL KONICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

2 : 1 (1:1)

branky: 16´, 71´ - 39´ Murin

Lasík - Pjatkan, Murin (50´ Lošťák, 80´ Škrobánek), Vrána, Novosad - Smékal, Bušina (80´ Janíček), Dostál, Merta - Vasiljev, Pecha
Střídali: Janíček, Škrobánek, Lošťák

2. MU: B-TÝM BEZ GÓLŮ A BEZ BODŮ

TJ SOKOL DOMAŽELICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN B

4 : 0 (1:0)

branky: 17´, 48´, 63´, 71´

Lukšík - Rýpar, Haluzík, Gajdoš, Březík - Žerávek, Mrázek (46´ Švarc), Janíček (46´ Šíma), Zhydkov - Vacula, Celnar
Střídali: Švarc, Šíma, Chlápek

1. MU: OBRAT SE NEKONAL, PADLI JSME NA PENALTY

TJ SOKOL BĚLOTÍN vs. HFK OLOMOUC "B"

3 : 4 pk (0:2)

branky: 56´ Pecha, 64´ Bušina, 66´ Vasiljev - 22´, 28´, 60´

Lasík - Pjatkan, Murin, Vrána, Škrobánek (46´ Novosad) - Lošťák (64´ Smékal), Bušina, Janíček (46´ Hanák), Mucha (46´ Merta) - Vasiljev, Pecha
Střídali: Vacula, Hanák, Merta, Novosad, Smékal

1. MU: B-TÝM PO 4 MĚSÍCÍCH DOMA ZAVÁHAL

TJ SOKOL BĚLOTÍN B vs. TJ SOKOL H. NĚTČICE

2 : 3 (0:2)

branky: 58´ Novotný A., 89´ Celnar - 28´, 32´, 75´

Lukšík - Rýpar, Haluzík, Mucha, Novotný A. (69´ Švarc) - Smékal, Peša, Janíček, Zhydkov - Vacula (79´ Vašíček), Celnar

4 : 8 (3:3)

branky: 22´, 31´, 36´, 52´- 12´ Lošťák, 33´ Bušina, 40´ Smékal, 75´ Murin, 86´ Vasiljev, 54´, 70´, 87´ Ferenc